Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Planowany zakup daimler xj40

(1/3) > >>

mihalczyk:
Witam,

Planuje zakup xj40.

Ale mam na oku jedna sztukę ale problem polega na tym, że jest pierwsza rejestracja 17.07.1995 jak to możliwe? Jak produkowane były do 94r. A druga rzecz to właściciel podał mi tali vin z dokumentów: WS301360000000000 <- czy tu czasem jest za dużo zer? Na gistori pojazdu gov nie mogę tego auta sprawdzić . Proszę o informacje jak ktoś jest w stanie cokolwiek powiedzieć na temat tego dziwnego roku i vinu

wtom:
jaguar robił modele na zakładkę, więc data produkcji ma szansę taka być. jeśli chodzi o vin to raczej nie to. może to jakiś "szczep" może vin jest nabity przez stację diagnostyczną. coś nie gra, więc auto jest podejrzane lub sprzedający (handlarz?)

mihalczyk:
Sprzedający to bardzo dobry znajomy przyjaciela(auto maja na siebie wspólnie) znam to auto od 3 lat( jak miałem xj300 to znajomy to kupił z kumplem na spółe) a ten Pan chyba ma średnią/słabą wiedzę o motoryzacji, no ale dane spisał z dowodu

Jest to daimler

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wtom:
nie pozostaje nic tylko sprawdzić na żywca vin z tabliczkami

Jaguar XJ6:
To że był w 95r zarejestrowany a nie w 94r to normalne w przypadku aut z samego końca produkcji , ja miałem XJ6 z 94r a pierwsza rejestracja 95r . Co do vin-u , to jeśli to Daimler , jego vin zaczyna się na SAJD , a jesli jest to jaguar ( XJ6 , Sovereign itp. ) to vin zaczyna się na SAJJ .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej