Autor Wątek: Zmieniarka CD nie włącza się.  (Przeczytany 1808 razy)

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Zmieniarka CD nie włącza się.
« dnia: Kwiecień 22, 2017, 12:43:48 pm »
Dziś padła mi zmieniarka. Po prostu po wciśnięciu CD nie dzieje się nic. Podczas próby otworzenia pojeminika z płytami słychać mechanizm ale się nie otwiera, jakby się przyblokował. Wczoraj miałem przypadek, że po włączeniu płyty wszystko grało ale był w tle bardzo głośny pisk. Natomiast po wyłączeniu i włączeniu silnika wróciło do normy i się nie powtórzyło. Miał ktoś podobny przypadek ? Strzelam, że to wina zablokowanej płyty, a nie tyle lasera. Do tej pory płyty działały bez problemu i bez przycięć. Jak tu żyć bez muzyki w aucie ???? :- pojecia
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline Rune

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
  • spalanie poniżej 25l, to nie spalanie ;))
Odp: Zmieniarka CD nie włącza się.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2017, 20:22:03 pm »
Siemanko. U mnie na rejonie każdy w X ma ten sam problem ^^. Już ci tłumacze przyjacielu, przejedz się furą po dziurach niech ją tam wytrzepie wiadomo nie musisz dopitalać ze ci pół zawieszenia wytrzepie :D weź płaski śrubokręt naciśnij przycisk aby ci oddała zmieniarka płyty, i w tym momencie jak będziesz słyszał że chodzi mechanizm musisz podważyć od prawej strony ( NIE od strony gdzie jest przycisk!!) Na 100% ci odda ;) u Mnie i u znajomych tak oddaje ^^  POWODZENIA
- XJ 5.0SC
- S type R 
- KTM EXC

Pod domem stajnia V8 ;)

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Odp: Zmieniarka CD nie włącza się.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2017, 20:49:00 pm »
Takie porady to ja rozumiem  :-V Oczywiście oddała, a CD znów działa. Uratowałeś mi życie, bo dla mnie to była awaria krytyczna  :-yipee
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline Rune

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 56
  • spalanie poniżej 25l, to nie spalanie ;))
Odp: Zmieniarka CD nie włącza się.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2017, 10:09:23 am »
Te X typy wszystkie takie same  :-hehe :-hehe
- XJ 5.0SC
- S type R 
- KTM EXC

Pod domem stajnia V8 ;)

Offline sailor111

  • Aspirant
  • Wiadomości: 6
  • Kocham to forum
Odp: Zmieniarka CD nie włącza się.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2020, 19:22:46 pm »
Witam.
U mnie w xj zmieniarka w ogóle nie reaguje jak by prąd nie dochodził. pod który bezpiecznik może być podpięta, myślę że od tego trzeba zacząć. chyba że ktoś ma inne pomysły.