Autor Wątek: Telefon w jagu  (Przeczytany 10201 razy)

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2009, 21:19:38 pm »
a masz szufladkę na monetyna konsoli środkowej? Tam właśnie powinny być "cyferki" do telefonu (oczywiście jeśli masz kokpit taki jak u mnie (możesz sprawdić w galerii) bo w nowszych nie wiem gdzie są klawisze od telefonu

Dorsześ

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2009, 22:26:02 pm »
Mam tą szufladkę i trzymam w niej bezpieczniki na wszelki wypadek.
Niestety nie doszukałem się tam żadnych przycisków więc mój egzemplarz chyba nie miał na wyposażeniu telefonu.

A tak z innej beczki i trochę  :-off ale oznaczenie w S-Type S.E ...
co ono konkretnie oznacza?
Mój egzemplarz jest bez chromu więc chodziłem w około sport edition ale to chyba nie ten kierunek :)

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2009, 22:30:12 pm »
Second Edition?

Dorsześ

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2009, 22:32:19 pm »
Gdzieś sekundę temu rzuciło mi się w oczy w sieci "Special Equipment" lecz na ile to trafne to ciężko powiedzieć.  ??????

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2009, 22:37:58 pm »
No to na pewno nie masz telefonu, bo cyferblat powinien być tam gdzie trzymasz bezpieczniki  :(
Natomiast co do oznaczeń to  ??????

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2009, 13:57:12 pm »
Second Edition

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2009, 14:17:01 pm »
tak to u mnie wyglada ;D wiec jaki tel. dla mojego kotka?? :-gwizd

qbaty

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2009, 14:37:51 pm »
To gniazdko w schowku to zwykłe zapalniczkowe 12 volt. Więc tam raczej telefonu nie podłączysz (no chyba, żeby podładować baterię ;) )

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 14, 2009, 21:06:19 pm »
w takim razie gdzie jest to zlacze  :-wstyd

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 14, 2009, 22:03:00 pm »
Cyferblat do telefonu masz na konsoli więc podłaćzenie telefonu jest!  ;D
Sprawdź czy nie masz gdzieś poprostu wejścia na kartę SIm, bo może się okazać, że nie potrzebujesz aparatu jako takiego, ale jeśli aparat ma być to sprawdź dokładnie tylną ściankę podłokietkika wewnątrz

Dr Kwiatus

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2009, 19:18:29 pm »
Ja tez nie mam zadnego cyferblatu i mam szufladke na drobne, a jednak telefon mam w podlokietniku z tym, ze wybieram numer glosowo, po nacisnieciu guzika na kierownicy

Whisnia

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2009, 20:16:12 pm »
Ja tez nie mam zadnego cyferblatu i mam szufladke na drobne, a jednak telefon mam w podlokietniku z tym, ze wybieram numer glosowo, po nacisnieciu guzika na kierownicy
Wszystko zależy od rocznika i konsoli środkowej (ja tylko pisałem jak jest u mnie)

soprano

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 18, 2009, 17:50:44 pm »
witam, nie mogoe znalezc tego podlaczenia >:(czy moze byc tak ze to podlaczenie jest z tylu radia??

kummpel

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 28, 2009, 11:47:34 am »
To, że macie klawiaturę telefonu, to nie znaczy, że macie zamontowany moduł telefoniczny.
Myślałem o instalacji takiego modułu w moim X-Type (RIP), ale zdążyłem tylko nawigację zainstalować.
W Jaguarze powiedziano mi, że w tej chwili zestaw bluetooth składa się z modułu w bagażniku, koło zmieniarki i napędu nawigacji, modułu w desce rozdzielczej i anteny. Nigdzie nie wkłada się karty SIM. Jak zapytałem o koszty, to części 5000zł, robocizna 2000zł, więc będę to raczej robił na własna rękę z części kupionych na ebay.


Jak chcecie być pewni, to zadzwońcie do serwisu i podajcie VIN. powiedzą wam, czy jest telefon czy nie.

Norbert

Michel

  • Gość
Odp: Telefon w jagu
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 28, 2009, 22:41:31 pm »
Zależy jaki masz telefon. Ja mam model po facelifcie (2005) i mam moduł telefonu zamontowany za płytką za napędem nawigacji i telefon w podłokietniku do którego muszę włożyć kartę SIM. Dobra nowina to, że jeśli dostaniesz w swe ręce moduł telefoniczny w rewizji przynajmniej AC to powinien zadziałać z modułem bluetooth. Ja będę to przerabiał w przyszłym roku, ale najpierw muszę zamontować dobre głośniki JL Audio, bo standard to szmelc.