Autor Wątek: 2.0 D wtryskiwacze a alliexpres  (Przeczytany 953 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
2.0 D wtryskiwacze a alliexpres
« dnia: Lipiec 05, 2019, 18:34:15 pm »
Dzień dobry. Mój ojciec posiadacz iksa z silnikiem 2.0 D ma problem z wtryskiwaczami. Jeden głośno pracuje, wszystkie mają zbyt duże przelewy. Plan miał na początku taki że kupi same zaworki wymieni i tyle.
Znalazł jednak na alliexpres całe kompletne wtryskiwacze, nowe za jakieś psie pieniądze. Jak myślicie dobrze zrobi jak kupi czy kasa pójdzie w błoto. Ja twierdzę że to musi być bardzo niska i kiepska jakość i nie warto.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: 2.0 D wtryskiwacze a alliexpres
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2019, 23:04:09 pm »
Sam sobie odpowiedziałeś
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: 2.0 D wtryskiwacze a alliexpres
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2019, 23:17:34 pm »
Ja już raz kupiłem końcówki.. Lały od początku.. Zaworki delphi: na 8sztuk 1sztuka przelewała. Później kupiłem końcówki oryginały i chodzą prawidłowo. Pewnie znalazłeś na alli firmę Eric, nic nie warte. Za 1200zl masz na Allegro ze stalowej woli z 2 letnia gwarancja bez limitu km. Ja robiłem sam metoda prób i bledow przez co się nauczyłem czegoś nowego😁. Szkoda czasu i pieniędzy na chińczyka, weź ze stalowej z gwarancją.. sam bym tak teraz zrobił bez kombinowania.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: 2.0 D wtryskiwacze a alliexpres
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2019, 23:20:59 pm »
Ja nic nie znalazłem. To ojciec siedzi szuka i  kombinuje. Osobiście raczej jestem przeciwny chińszczyźnie z wiadomych powodów