Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Kotek ma humory i odpala kiedy mu sie zachce :)

<< < (2/5) > >>

wtom:
Sprawdź masę na "podłodze" nadkola za prawą tylną lampą.

rzorzo:
A przekaźnik pompy paliwa sprawdzałeś?

polo:
Witaj,
zainwestuj pare złotych zmień filtr paliwa
stary rozetnij i zobacz jak wyglada nie zaszkodzi, lecz szukałbym
w elektryce, bo jesli zgasł podczas jazdy i samoczynnie się ponownie uruchomił  :-trudno to dla mnie nowość w kociaku. Mialem kiedyś taki przypadek w innym wózku okazało się ze był to czujnik odcięcia zapłonu.
Samochodzik jak był zimny i dostawał trochę gazu to niechciał odpalić dopiero jak przez kręcenie rozrusznikiem  się trochę nagrzał to załapał i miał maniery potrafił zrobić taki numer jak twój kotek podczas jazdy tylko ze ten już nie odpalał co było ku...ko niebezpieczne bo tracił wszystko co najważniejsze hamulce ,wspomaganie i okazało się ze to mała pierdoła za pare zeta.
Te kotki tak maja dlatego ja raz na jakiś czas kupuje dobry środek do czyszczenia styków elekt. i sukcesywnie czyszczę kostki, złącz z nalotów, polecam.
Pozdrawiam

chris1796:
To nie filtr paliwa. Skoro auto się wkręca na obroty to oznacza, że przepływ jest. A filtr to nie wydumany czujnik z elektroniką. Działa lub nie. Natomiast immo może być dobrym tropem. Trzeba by sprawdzić czy jest opcja na podpięcie się jakimś ledem kontrolnym pod immo i obserwować w ten sposób działanie immo. Teoretyzuję,  trzeba sprawdzić w dokumentacji elektrycznej jak to wygląda. Demo jakby co to mam schematy od 93r.

Demo:
W takim razie poprosze o schematy, przydadza sie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej