Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

XJ40 V12

<< < (3/3)

Demo:
Narazie nie kupuje, robie tylko rozeznanie i doksztalcam sie na przyszlosc kiedy przyjdzie ta "pora"  :-chyt ale nie mniej kolega moze wyslac mi na maila fotki swojego to z checia obejrze jakim egzemplarzem dysponujesz.

wwiecha:
ja jeżdżę xj12 z '94 (modelowo '95, to sam początek budy x300, ale w zasadzie te auta niczym się nie różnią) - brzmienia w nim nie szukaj, każde amerykańskie v8 brzmi zdecydowanie lepiej. Auto płynie, jest bardzo ciche, mocy ma pod dostatkiem ;) u mnie poza drobnymi zapoceniami zero problemów z silnikiem czy skrzynią. Nie jeżdżę nim na codzień, ale te kilka tysięcy w roku robię. Ostatnio chociażby 170 km (po Krakowie w godzinach szczytu -> trasa 60 km -> wokół komina -> powrót -> Kraków godziny szczytu) ze spalaniem średnim 17/100. W trasie jadąc emerycko schodzi poniżej 12, w mieście w korkach jakieś 23-24

Asaf:
Jestem użytkownikiem XJ 81 1993 Daimlera Double Six od......20 lat :) Kupiłem go jako szescio letni. 6.0 l V12 Dużo nie jeżdżę ale cieszy mnie już od wielu lat. Jestem zachwycony. Wygląda jak nowy. Jedzie super. Problem po latach jest tylko z hydraulicznym zawieszeniem. Reszta bez zarzutu. Zero rdzy. Wewnątrz jak z fabryki. Nie do sprzedania. Zostanie ze mną na zawsze. Wczoraj dokupiłem do dopracowania  Daimler Double Six  seria III   V12 5.3 l Pewnie dokupię Serię II Daimlera  V12 . Konkludując : Proszę sobie nie odmawiać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej