Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

boczne paski - naklejane, jaki pomysł?

(1/3) > >>

chris1796:
Witajcie,

Po naprawie przednich błotników muszę dokleić brakujące paski. Dokleić - bo miałem naklejane. Jakiś sprawdzony dostawca? Wiem, temat wielokrotnie wałkowany ale dane sprzed dziesięciu lat już mogą być mało aktualne. Ja mam pomysł, żeby w w jakiejś agencji dorobili mi kawałek naklejki o idealnie dobranym kolorze, dotnę sobie sam. Ale może macie jakieś sprawdzone patenty lub inne linki?

pozdrawiam
Krzysztof

Demo:
Sprawdz w jeepie cherokeem, sa praktycznie identyczne te paski boczne. U mnie sa naklejone wlasnie one obok oryginalnych i prawie niczym sie nie roznia, jedynie odcien jest ciut "swiezszy" jak oryginalne paski ale to tylko dla wprawnego oka. U mnie robione to bylo jeszcze za poprzedniego wlasciciela.

chris1796:
dzięki Demo, muszę poszukać w takim układzie Jeepa :)

chris1796:
Demo, masz pomysł jak znaleźć te paski od Jeepa? W Polsce oczywiście :-hehe Wpisuję każdą kombinację i nic

Demo:
Tu Ci nie pomogę ponieważ poza wspomnieniem od poprzedniego właściciela o tych paskach sam ich nie szukałem w internecie ponieważ nie miałem takiej potrzeby, pamiętalem tylko że w razie czego mam ich szukac od jeepa. Może na zagranicznych stronach coś znajdziesz, chociaż z drugiej strony jakiś ogarnięty lakiernik powinien sobie poradzić według jakiegoś szablonu tak myślę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej