Dział Techniczny > XJ Seria I do III (1968-92)

odnawianie drewna

<< < (3/4) > >>

edi:
W jednym z moich kociakow odnowilem ubytki -nowy fornir,mgiełka z bejcy wcelu dopasowania odcienia no i lakier bezbarwny malutki dryl i cierpliwości a co do fachowców to i owszem tylko komu się chce pracować i myśleć przy pracy lepiej
zbierać graty z ulic zachodu i wciskać ciemnotę .

jarek-jerryjag:
sprawdz ta strone 
http://www.maderaconcepts.com
jest to firma autoryzowana przez Jaguarach w USA( gwarancje)
oni uzywaja specjalnych lakierow i po lakierowaniu jeszcze poleruja.
drzewo po ich operacjach wyglada i wytrzymuje lepiej niz z fabryki.

qbaty:

--- Cytat: jarek-jerryjag w Luty 22, 2008, 09:35:20 am ---sprawdz ta strone 
http://www.maderaconcepts.com

--- Koniec cytatu ---
Dzięki - wygląda bardzo obiecująco. Jednak operacja logistyczna polegająca ma wysłaniu mojego drewna do nich, renowacja w US i odsyłka do Polski jak dla mnie jest zbyt skomplikowana i prawdopodbnie całkowicie nieopłacalna. A gotowe replacement kity oferują na razie tylko do serii I. I to też nie wiem za ile...
Za parę tygodni wybiorę sie do stolarza, o którym wspominałem i zobaczymy co powie. Jak na razie powiedział, że za metr kw. politury (bez podklejania ewentualnych uszkodzeń) bierze 600 zł - ale oczywiście ostateczna cena usługi jest jak najbardziej umowna i negocjowalna. Dam znać ja będę znał szczegóły.

Robson:
Jak wiadomo mam III serie i taki sam problem z leciwym już kokpitem. Podjąłem się rewitalizacji swojego kokpitu i musze przyznać że bardzo zgrabnie mi to idzie.
Pozbyłem się starego lakieru nie uszkadzając forniru, poczym przetarłem równomiernie całość papierem ściernym i czekam teraz na lakierowanie. Jak do tej pory wszystko wygląda obiecująco.  ;D :-V

Robson:
Odnowienie deski rozdzielczej w III serii razem z klapą schowka kosztuje ok 300zł.
Usuniecie starej powłoki lakierniczej, doprowadzenie forniru do stanu świetności i nałożenie ok 30 warst lakieru który wygląda później jak politura.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej