Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

E-pace Android Auto

<< < (3/5) > >>

kajoj:
Kibel, to nie jest ten kwadrat przypadkiem na kompasie oznaczający Mekkę? Sam ostatnio się zastanawiałem, i tak strzelam trochę... W googlach szukanie kibla kończy się tylko jednym  ;D

Freeminder:
Dowiedziałem się :)

Kibel, a właściwie Kibla - tak jak pisał kolega powyżej - to kierunek w którym muzułmanie powinni zwracać się w trakcie modlitwy. No bo co robić jak rodzinę czas modlitwy dopadnie w Jaguarze? :)

zibikm:
- trochę irytuje mnie fakt, że w korku czujniki parkowania czasem urządzą sobie koncert tak, jakbym jechał w wąskim tunelu 5 cm od ścian.

A ja mam wrażenie że czujniki działają za późno i za wolno tzn wjeżdżam do np garażu gdzie mam wąsko a czujniki reagują ledwo ledwo - w porównaniu np do volvo

Freeminder:
Dokładnie. Trzeba jechać bardzo powoli. I w ogóle mają jakiś taki lag, że nawet jak już przejadę poza słup to jeszcze mi piszczy. Trochę przypałowo. W służbowym focusie działały idealnie. Przecież dzisiaj czujniki parkowania to nie jest rocket science.

mojomr:

--- Cytat: mojomr w Marzec 27, 2019, 12:49:47 pm ---Aż z ciekawości (czy ja tez tak mam) sprawdzę ;D

--- Koniec cytatu ---
Sprawdziłem i mam :o I do tego było domyślnie zaznaczone na "TAK" ;) Odhaczyłem. Nic się nie zmieniło ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej