Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ 40 1993 r 230000km 13800zł Czernikowice

<< < (4/6) > >>

Demo:
No gwarancji nie ma żadnej wiadomo bo auto swoje lata ma i może w każdej chwili coś się stać, zresztą w nowszych autach jest większe prawdopodobieństwo że może coś paść :) Odnośnie tego co pisałem o cenie 40-50tys to wyręczył mnie kolega piorek swoją ostatnia odpowiedzią o zużyciu elementów.

msiwow:
Nigdzie nie napisałem, że kupujesz auta u chandlarzy tylko, że twoim wymaganiom sprostają samochody od chandlarzy, przynajmniej w świetle ich zapewnień. Skoro dysponujesz odpowiednim zapasem gotówki to gratulacje ale daj też innym kupić Jaguara za kilkanaście tysięcy, on też może dać komuś radość jeśli jest to świadomy kupujący i ma drugie tyle na inwestycje.

Prawie każde zapytanie o auto w tym dziale kończy się tak samo... Żaden z samochodów nie jest godny zakupu.

Demo:
Jest tak dlatego że ludzie mają ta przypadłość Polaka czyli caly czas liczą na stare dobre auta w niskiej cenie bez wkładu lub z małym wkładem i z przebiegiem nie większym niż 250tys. Jestem ciekaw ile musi minąć pokoleń żeby w końcu Polacy wyleczyli się z tego typu myslenia. W dziale znalezione najczęściej wrzucane są x type później s type czasem xjoty a reszta szkoda gadac.

chris1796:
Niepokojące zjawisko obserwujemy. Przyszli kupujący zamiast dzwonić do sprzedających to najpierw pytają o opinię na forum. A przecież można zrobić wywiad telefoniczny i po podzieleniu się informacjami na forum więcej info by się uzyskało.

dziadzol:

--- Cytat: chris1796 w Luty 23, 2019, 18:45:33 pm ---Niepokojące zjawisko obserwujemy. Przyszli kupujący zamiast dzwonić do sprzedających to najpierw pytają o opinię na forum. A przecież można zrobić wywiad telefoniczny i po podzieleniu się informacjami na forum więcej info by się uzyskało.

--- Koniec cytatu ---

Bo w wielu przypadkach nie chodzi o to, żeby kotka złapać, tylko żeby go gonić. Głównie na ekranie komputera. A jak się jeszcze poczyta, co mają do powiedzenia spece od odtwarzania 25 letniej historii auta na podstawie jednego zdania z ogłoszenia i trzech słabych zdjęć komórką, to się nawet zadzwonić odechciewa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej