Autor Wątek: LPG w Jaguar XF czy warto?  (Przeczytany 13280 razy)

Offline Mski

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2018, 11:29:22 am »
Czyli co, pali CI 30l gazu? :)

Realnie gazu wchodzi 50 z hakiem. Gaz mam miesiac i jak narazie nie jezdzilem nim do odciecia. Takze do konca nie wiem ile dokladnie przejade po miescie. Ale realna wartosc to ok 20L gazu. Komputer obecnie pokazuje spalanie benzyny na poziomie 17L. Wiec 20L gazu jak najbardziej realne.
Obecnie 100km kosztuje mnie 50zl niecale wiec mozna powiedziec ze to drobne w porownaniu ile palil benzyny :P

Co do ceny-Ja zaplacilem 5k do 3.0 w xksie.

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 29, 2018, 12:58:52 pm »
jaguarstype2004 tak kupilem tego za 47 :).

Dzieki za odpowiedzi. Oczywiscie bede dzwonil i sie dowiadywal bezposrednio jutro, ale kojarzycie ile zalozenie takiej instalacji u kolegi kostzuje? I druga rzecz, macie jakies info ile ten silnik pali gazu? Poki co wyjezdzilem pierwszy bak w 2 dni, wiec idzie dosyc szybko :)


Udało się stargować coś? pytam bo jestem cieka realnych cen tych aut przed zakupem, założenie instalacji w granicach 6 tys takiej porządnej, spalanie ok 15% więcej niż benzyny, no i sprzątnąłeś koledze z forum go z przed nosa, za dlugo się zastanawiał :) Wychodzi na to że nie aż tak ciężko sprzedać jaguara

Offline xsnailx

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Kocham to forum
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 29, 2018, 13:20:11 pm »
te xfy z motorem 4,2 v8 maja wziecie jakos. ze nie wspomne o wersji sc - ja mojego szukalem pol roku a i tak kupilem w koncu w niemczech (drozej niz te egzemplarze co byly wtedy w pl o akcyze)

Offline Mski

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 154
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2018, 13:25:52 pm »
Czym sie rozni ta wersja sc od zwyklego 4.2 ? Troche nie temacie jestem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2018, 19:11:15 pm wysłana przez MicGin »

Offline xsnailx

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 176
  • Kocham to forum
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 29, 2018, 13:30:26 pm »
Supercharged, wersja z kompresorem - 416km

Offline kmb007

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Kocham to forum
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 29, 2018, 15:08:19 pm »
 jaguarstype2004 udalo sie tylko 1000 zl stargowac. Nie mialem argumentow uzpelnie. Fura wyposazona na maxa. Ma wszystko poza rozpoznawaniem odleglosci przed porpzedzajacym pojazdem, poza tym chyba max. Pojechalem go sprawdzic, rowniez nie bylo sie do czeg przyczepic. Przez kilka lat seriwisowany w ASO, pozniej przez 2 lata w Autoreduta. Na prawde dobra wersja mi sie trafila w dobrej cenie :).

Offline Webster

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Jaguar XF 3.0
Odp: LPG w Jaguar XF czy warto?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2019, 22:44:52 pm »
Mam juz ponad rok instalacje gazowa w Jaguar XF 3.0L i musze przyznac ze nie narzekam ani nie czuje spadku mocy.