Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X300 Daimler Long

(1/2) > >>

Demo:
Co dzien wertuje ogloszenia z jagami odkad jestem na forum i dzis akurat znalazlem cos ciekawego, moze kogos zainteresuje ten egzemplarz. Ciekaw jestem rowniez waszych opinii.

Jaguar X300 Daimler Long
Przebieg 240000
1995r

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-daimler-long-szwajcaria-1-wlasciciel-w-polsce-od-10-lat-okazja-ID6BGBxS.html?fbclid=IwAR1wgUkkWg6hRX_1ZYsCQFtWtTl2jo2x-cpuBl_TNKmRvsljaSinV567IL4

Yoohas:
Szukam jakiegoś L do kolekcji ale ten tutaj mnie nie zachęca.

Przód ma mankamenty. Lusterko prawe też. Nie wiem też, co się stało z tą tapicerką? Nieumiejętnie uszyta? Była zdejmowana i zakładana? Kierownica lakierowana? Może to efekt zdjęć ale wygląda, jakby "piping" na fotelach przednich i tylnych był innego koloru.

Kolor ładny. Ale jak wiemy, samochody kupuje się emocjami. A ten kojarzy mi się z wypicowanym na sztukę upadłym Daimlerem ;) Więc nawet jeśli jest w idealnym stanie, już nie byłoby między nami "chemii".  ::)

piorek:
Drewno z przodu dość mocno wypalone od promieni UV, co w autach ze Szwajcarii raczej nie ma miejsca, natomiast drewno przy przełącznikach wydaje się być z innego modelu. Zresztą podobnie sa wypłowiałe "schowki" pasów w tylnej kanapie czy pomarszczona od słońca skóra na poduszce kierownicy.

Napewno chromy zderzaka są mocno powyginane.
Fotele były rozbierane i przy składaniu ktoś nie do końca dopracował wykończenie, w wielu miejscach to widać, już nie wspominam nawet o mistrzowskich przełącznikach sterowania foteli.
Jak dla mnie wnętrze wygląda na dość mocno zniszczone, zaniedbane.

Poza tym nie widać silnika,podwozia itd.

Ciekawa jest też cena, zadbany Daimler w Szwajcarii kosztuje grubo ponad wskazaną kwotę - i to nie o kilka/kilkanaście procent ale kilka razy.

Ale i tak gałka biegów jest najlepsza i to dopasowana kolorystycznie :)

Zatoichi:
Oj tam, oj tam... czepiacie się, malkontenci! Uważam, że do wożenia wesel po wsiach się nadaje. Spójrzcie na pozytywy - ładny, czerwony nowy lakier, ładna nowa podsufitka i ta promocja - dwa jaguary w jednym!
Tak na marginesie - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Ewelina i Rysio + Białystok = Ramon: legendarny już na tym forum sprzedawca zawsze pięknych jaguarów...

damano_2013:
Witam,

Dodam coś od siebie o czym nikt nie pisał. Jak dla mnie nie jest to Long, w longu drzwi tylne są wyraźnie dłuższe, brakuje sterowania fotelem pasażera z tylnej kanapy i pólka na tunelu z tyłu w długich wersjach nie dochodzi do samej kanapy. Widać różne odcienie lakieru między tylną klapą a nadwoziem, różne są też szczeliny. Brak oznaczeń Daimlera na felgach.

Pozdrawiam,
Damian

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej