Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

S-type R ;) z Nysy

(1/2) > >>

MicGin:
Przeglądając ogłoszenia trafiłem przez przypadek na taki oto wynalazek:
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-r-jedyny-w-pl-ID6BFXfg.html#16b66237fb
Cytując:
Witam. Do sprzedania bardzo zadbany Jaguar s Type R. Bez śladów korozji. Samochód zadbany. Bardzo zadbany. Opłacony do 16.07.2019 także wsiadasz i cieszysz się z przyjemności jazdy. Zapraszam na jazdę próbną. Możliwość oceny w kontroli pojazdów. Niema problemu. Zainteresowanych proszę o kontakt od Pon do Piątku w godz od 15 na weekendy jestem pod tel. Zapraszam

Więc albo opis jest nie od tego auta albo gość nie wie co sprzedaje. Ten rocznik, koła 16" z "bieda edyszyn", grill malowany sprejem od polifta, a maska z przedlifta, silnik 3 l. z szalonymi 250 KM  :-hehe, obcięte sprężyny, spryskiwacze lamp i zwykłe reflektory.
A najlepsza jest cena. Obejmuje chyba także wiatę przystankową w które to coś kiedyś wjechało. Może w schowku będzie jeszcze rozkład jazdy. Oczywiście perełka bezwypadkowa.

Boodzio2:
Czego to można się przez swoje życie dowiedzieć...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Artek123:
Pomijając różne ,,ciekawe smaczki" w tym ogłoszeniu... patrząc na cenę, ten ,,biedny" człowiek chyba naprawdę myśli, że ma eR-kę...  :o albo szuka jakiegoś totalnego naiwniaka...  :- pojecia

Demo:
Może sam myślał że kupił Rke, stwierdzil że słaba jednak ta Rka i sprzeda ja dalej :D

Pawel_M:
Zwykłe reflektory i spryskiwacze lamp były przed liftem bo w s-typie -2002 fabrycznie nigdy nie było xenonu. A człowiek chyba szuka naiwniaka bo nie chce mi się wierzyć że ktoś się nabrał i kupił to auto jako R a teraz próbuje sprzedać dalej. Poza tym R-ka wychodziła od 2002r czyli z nowszą deską

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej