Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

x250 nie wygasza oświetlenia wewnątrz

(1/2) > >>

DARIUSZ xf:
Witam.
Mam problem z oświetleniem wnętrza które przygasa podczas zamknięcia auta ale nie gaśnie.
Drzwi, maskę, klapę wszystkio czyta otwarcie lub zamknięcie ale gdy nie zamknę centralnego zamka to pojawia się sygnał dźwiękowy jak przy zamykaniu czyli podwójne piknięcie i się powtarza . Przy zamykaniu centralnego zamka jest jeszcze mignięcie podwójne kierunkowskazu ale jak sam pipczy to już bez kierunkowskazów. Oświetlenie wnętrza świeci się cały czas ale tylko w boczkach i podświetla przełączniki w okuł nawigacji oraz manetkę wycieraczek co dziwne manetki od kierunkowskazu już nie podświetla. Po włączeniu świateł wszystko się świeci jak należy i znacznie jaśniej.

Podejrzenie mam że to czarna skrzynka mieszcząca się w przednim  prawym słupku ale wiadomo że nie chciałbym wymienić nie to co trzeba zwłaszcza że jest w kocie trochę sterowników.

nordyk:
Spróbuj nacisnąć lampkę na środku dłużej aż przygasnie. Mnie w ogóle się nic nie świeciło w środku bo brat za długo naciskał ową lampkę. Może U Ciebie jest odwrotnie.

DARIUSZ xf:
Witam.
Oświetlenie w podsufitce działa prawidłowo a chodzi o oświetlenie wokół nawigacji i w boczkach przednich .
Dzisiaj auto ledwie odpaliło z powodu wyładowania akumulatora.

rmazurek:
Biorac pod uwage ze oswietlenie o ktorym piszesz jest oparte na diodach LED masz jakis zimny lut w instalacji lub cos jest zalane.

DARIUSZ xf:
Witam.
Który sterownik odpowiada za podświetlenia LED ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej