Autor Wątek: Czy tutaj nie brakuje wtyczki?  (Przeczytany 1075 razy)

Offline emes101

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
« dnia: Styczeń 26, 2019, 13:53:39 pm »
 ??????Na wstępie napisze iż  :-wstyd ale czy tutaj nie brakuje wtyczki? Mam telefon, mam zmieniarke, zmieniarka zdrowo wysuwa kasete na płyty ale radio w ogóle nie reaguje po naciśnięciu przycisku "cd", w innym jagu miałem to samo :/ tyle że tam nie było zmieniarki, a zwykle radio z CD.. Telefon jak widać, również jest podłączony ale w ogóle nie kontaktuje, jakby prądu nie miał.
Poniżej zdjęcie z bagażnika, otóż, czy tu jest wszystko prawidłowo podłączone? Dodam iż dvd od navi ładnie czyta płytę z mapą.

A druga sprawa, również  :-wstyd ale co było, a raczej powinno być za podłokietnikiem? Na drugim zdjęciu jest to, co zostało..

Nabyłem 3.0 sport, wcześniej w 2.1 nie miałem takich bajerów.. W sumie to ich nadal nie mam jakby nie patrzeć buahah

Offline najkon

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Kocham to forum
Odp: Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2019, 14:29:44 pm »

A druga sprawa, również  :-wstyd ale co było, a raczej powinno być za podłokietnikiem? Na drugim zdjęciu jest to, co zostało..

Też mi to odpadło, tam winna być zwykła klapka zakrywająca - kawalutek plastiku pod kolor nic więcej.
Próbowałem to przykleić na super GLUE nie chce, to kupiłem specjalną taśmę dwustronną do plastiku - też fiasko. Jak Tylko rozsunę podłokietnik, to odpada :/

Nie jestem specem, ale domniemam że te "śruby" są do odkręcenia jakieś części podłokietnika - tak po prostu :)
X-Type 3.0 v6 AWD High manual + LPG KME

Offline emes101

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Odp: Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2019, 14:44:44 pm »
To u mnie tej klapki nie ma w ogóle :( dostanę gdzieś taką?

Co do podłączeń dodam iż na moje oko brakuje tam wtyczki

Offline peter1801

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • X-type V6 3.0 2008
Odp: Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2019, 18:33:56 pm »
U mnie aby obsługiwać płyty ze zmieniarki naciskam CDC , ale mam wersję z CD pod panelem dotykowym a nie z kasetą jak u Ciebie

Offline emes101

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Kocham to forum
Odp: Czy tutaj nie brakuje wtyczki?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2019, 18:36:38 pm »
Mam panel dotykowy, z miejscem na kasety. Z tego co przeczytałem na forum wynika że przycisk "cd" jest odpowiedzialny za zmieniarke w tej wersji.
Edit: Gdyby ktoś pytał, czy aktywowałem ją w menu serwisowym, to tak, próbowałem i wszystko wraca do dawnych ustawień po wyłączeniu zapłonu. Tak czy siak, nawet po aktywacji nie działa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2019, 18:41:03 pm wysłana przez emes101 »