Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ12 seria 3 1991 rok

<< < (2/2)

Moonwalker_LW:
Gratuluje, mega atrakcyjna cena.

dziadzol:
To była tylko cena wywoławcza  ;D

Witek12345:
Niezmiennie cieszą mnie szaleńcy,którzy kupują jaguarowe V12, o ile oczywiście wiedzą co kupują,ich motto: wiem,że będzie pod górkę,ale będę walczył. Jest w tym jakiś motoryzacyjny romantyzm. Brawo.
A jeżeli komuś przeszkadza w blisko 30letnim aucie drugi lakier,brak klimy i książki serwisowej,dwie i więcej setki przebiegu,drugi właściciel,to po prostu jeszcze nie dojrzał do oldtimerów.Wszystko przychodzi z czasem.

dziadzol:
Ale przecież wyłącznie o szaleństwo w tej zabawie chodzi. Jest w nim zresztą metoda, bo nie jest to ani mój pierwszy Jaguar, ani pierwszy oldtimer. Śmiem twierdzić, że wyzwania nie są wcale takie duże. Trzeba mieć trochę pojęcia o starszych modelach, dostęp do kompetentnego serwisu i oczywiście pieniądze na utrzymanie 30 letniej zabawki. Ale też bez przesady. Są to na pewno pieniądze mniejsze niż w przypadku kilkuletnich auto podobnej klasy. Przyjemność z jazdy jest nieporównywalna z żadnym ze współczesnych depilatorów na kołach. Miałem ze trzy lata przerwy w jeździe Jaguarem i zdecydowanie uważam je za lata stracone. A zapewniam, że nie jeździłem zagazowanym Lanosem  8). 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej