SPONSORZY > JaguarGieremek - części do samochodów marki Jaguar

JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF

<< < (2/4) > >>

Driv3rrrr:
Również polecam bo brałem graty kilkanaście razy ale ceny niektórych rzeczy powalają. Przykład - czujnik poziomu xenonow X-type - 250 zł u Gieremka, kupiłem za 120 z przesyłką

jazabek wac³aw:
Nie przesadzaj, wieszak do układu wydechowego kupiłem w ASO na Waszyngtona nowy taniej niż u Gieremka używany.

Quei:
O tak kompletny rozrzad w popularnym sklepie nie mowie o alle . nie cale 800 u nich 1500 :)

Demo:
Rowniez sie przylaczam, listwa chromowana tylnego zderzaka przeplacona czterokrotnie, na plus jedynie ze w miare ladna i bez grama rdzy od spodu.

Maciejcat:
To i Ja coś napiszę , co do ceny części nie będę się wypowiadał bo to sprawa indywidualnej oceny , ale mogę coś powiedzieć na temat profesjonalizmu sam od ponad 25 lat zajmuję się naprawą maszyn budowlanych więc zwracam na to dość dużą uwagę osobiście  staram się wykonywać swoją pracę w jak najlepszy sposób diagnozują , naprawiając ,  tłumacząc swoim klientom przyczynę awarii. Jakieś dwa lata temu mój Jag po tankowaniu zaczął dymić na czarno jak stary diesel któremu leją wtryski troszkę mnie to poirytowało po jakimś czasie jak ochłonąłem pomyślałem że to zbyt bogata dawka paliwa za mało powietrza po odłączeniu przepływomierza jakoś szło jechać , kota podłączyło pod kompa kilku mechaników ( ze dwóch może trzech i kolega który też ma program ) i co ? nic każdy mówił coś bo coś musiał powiedzieć żadnych konkretów , problem ! , po kilku dniach postanowiłem jechać do kolegi Geremka jakoś się tam doczłapaliśmy . Właściciel podłączył kompa , szybko zdiagnozował ,  pokazał na kompie i wytłumaczył  co podejrzewa ,  poczekaliśmy około 30 min aż kot ochłonie a w tym czasie pracownik przyszedł z używaną częścią w ręce , pewnie mnie troszkę klną bo co jakiś czas sobie sykną ałła domyślać się mogę że kot go troszkę przysmażał, cała usługa trwała troszkę więcej niż godzinę i wraz z czujnikiem kosztowała 230 polskich złotych . Cenię sobie ludzi którzy w swojej pracy cechują się profesjonalizmem potrafią ocenić sytuację ,wytłumaczyć i dobrze wykonać usługę  a w moim przypadku o takiej sytuacji mogę mówić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej