SPONSORZY > JaguarGieremek - części do samochodów marki Jaguar

JaguarGieremek - sponsorem Jaguar Club Poland Foundation i Forum JCPF

<< < (3/4) > >>

qlimaxer:
Zaś w moim przypadku za skrzynię automatyczną chciał 3750 z wymianą misą i olejem, a ja kupiłem takową za 650 z gwarancją, do tego olej 450 i misę za 330 + wymiana 350 i wszystko uczyniło mnie ponad połowę taniej i śmiga aż miło :) Nie twierdzę, że jest to zły Warsztat bo zna się na jagach jak nikt inny ale czasami cenami zabijają.

Boodzio2:
Drogi nie drogi ,dobry  czy bez nadziejny. Ważne że jak juz zadzwonisz z problemem to z Karolem można rozmawiać jakz kumplem  przy piwie ,a wiedzę ma pokaźną.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

mastez44:

--- Cytat: qlimaxer w Listopad 20, 2018, 23:49:55 pm ---Zaś w moim przypadku za skrzynię automatyczną chciał 3750 z wymianą misą i olejem, a ja kupiłem takową za 650 z gwarancją, do tego olej 450 i misę za 330 + wymiana 350 i wszystko uczyniło mnie ponad połowę taniej i śmiga aż miło :) Nie twierdzę, że jest to zły Warsztat bo zna się na jagach jak nikt inny ale czasami cenami zabijają.

--- Koniec cytatu ---

A ja się w sumie zgodzę. Takie drogi nie drogi mnie trochę zniesmaczyło, bo jednak to jest dość istotne czy dajesz kasę i ci to śmiga. nie ujmując niczego nikomu to jednak hm... Na to też się jednak zwraca uwagę. Sam hag nie jest tanią sprawą, wiadomo ale jednak zawsze starasz się wybierać tak jak wyżej - cena dość może i wydoka ale i gwarancja jest itp.

tadelak:
Już wiele razy się przekonałem, że najczęściej (w ogóle a w motoryzacji szczególnie) tanio, to tandetnie i nietrwale. Nie twierdzę, że coś komuś nie "śmiga" za "... ponad połowę taniej...", ale pytanie - jak długo i czy za chwilę te, nie całe pół ceny nie trzeba będzie znowu wydać i za następną chwilę - znowu.
Kiedyś mój przyjaciel powiedział mi: Tadeusz, ty jesteś za biedny żeby kupować tanie narzędzia - i miał racje. Pozdrawiam wszystkich. Tadeusz.  :-V

dziadzol:
Żyłowanie na jakości roboty i wykonywanie napraw na pół gwizdka to jedno - i tu stara prawda mówi, że skąpy dwa razy traci. Ale druga rzecz to niestety ceny niektórych części u kolegów z Szamotuł. Cenię ich firmę i wiele u nich kupowałem do różnych modeli. Litości cenowej nie było nigdy - monopolista egzekwuje swoje prawa. Nie narzekam, bo faktem jest, że mają rzeczy niedostępne już w fabrycznych magazynach. Poza tym mają dużo gratów, a więc oferują wybór a przede wszystkim wiedzę na temat marki. Za to warto zapłacić i mieć spokój potem. Problem pojawia się, kiedy szukasz jakiejś części i okazuje się, że fabrycznie nowa, nawet z transportem z UK wychodzi taniej niż 30-40 letnia u nich. I to jest słabe. Dlatego warto zawsze dwa razy sprawdzić, czy nie ma alternatywy gdzieś w Polsce lub w świecie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej