Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XKR II 4.2 V8 Cabriolet - 416KM

<< < (3/3)

flavius:
 Dla mnie kwestia czy bity czy nie bity jest malo istotna. Ciekawe jest za to czemu komis tak oszukuje ze jest to XKR i zapieraja sie ze maja to w dokumentach.

Boodzio2:
Pojedynczy wydech xkr ma 4 nie dwie rury. Brak emblematów R oraz na zegarach też brak napisu supercharger.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

chris1796:
To jest XK150 a nie XKR.

kamis:
Dla mnie w tego typu ofertach ciekawa jest inna kwestia. Mamy tu do czynienia nie tylko z autem realnie 2-osobowym, ale dodatkowo z kabrioletem. Faktem jest, że auto ma 11 lat. Faktem jest, że jest z USA i jest bite. Zastanawiam się kim może być potencjalny nabywca takiego auta. To auto nie będzie dla niego pierwszym autem do jazdy na codzień, bo u nas jest coś takiego jak zima, czy choćby jesień. Z cała pewnością nabywca musi mieć drugie auto, a tego XK musi traktować jako opcję, okresową. Zatem można przypuszczać, że chodzi o jakąś fajną opcję do pojeżdżenia sobie nie za dużo przy fajnej pogodzie. Ok, ja nie twierdzę, że to nie jest dobre podejście - wręcz przeciwnie, ale problem w tym, że to auto cenią 72k. Jak rozważamy bite sztuki zza wody, to warto zauważyć, że one nie są tam zbyt wysoko cenione. Zatem, jeśli ktoś rozważa opcję kupna za 72k bitego, 11-letniego auta, chyba nie powinno takiej osoby przerażać sprowadzenie za powiedzmy 10k$ bitego auta i naprawienie tak, aby wiedzieć co tam jest? Ja tu nie próbuję podważać sensu działania ludzi czy sensu lansu, albo kabrioletów. Chcę tylko wyrazić opinię, że 72k jest naprawdę furą kasy, aby z USA wprowadzić naprawdę spoko 11-letniego bitego XK... Mega furą, taką furą, że można by tym obdzielić wiele osób.

Witek12345:
Zwykły XK po małym dzwonie,cena ani okazyjna ani,o ile dobrze złożony,wygórowana. Za podobne lub niewiele większe pieniądze można kupić w UE bezwypadkowego europejczyka.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=266700562&categories=Cabrio&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=12400&makeModelVariant1.modelId=23&minFirstRegistrationDate=2007&pageNumber=1&scopeId=C&searchId=0254dbef-e7d0-012e-50ee-57044a0d5829

Jeszcze jedna sprawa: jeżeli ktoś kupi to auta i stwierdzi,że nie jest silnik wersji 416KM,a tylko 298KM,to niezależnie co by sprzedający twierdził i co miał w papierach,to można domagać się obniżenia ceny i nie będzie to rozmowa o pięciu złotych. Prawnie sprawa jest oczywista.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej