Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Nie uzbrajają się zamki

(1/4) > >>

wierciu:
Czy wie ktoś czym może być spowodowane, że samochód się nie zamyka. Zamykam z pilota i syrena nagle pika dwa razy alarm się uzbraja a drzwi się nie zamykają.

rmazurek:
Któryś z czujników nie działa i auto myśli ze drzwi/maska/bagażnik są otwarte.

Bolo004:
Najczesciej z wszystkich czujnikow-rozregulowywuje sie ten od maski silnika. Jest beznadziejnie zamocowany fabrycznie,latwo go przestawic,lub sam to potrafi zrobic-jadac po nierownosciach...powodzenia w szukaniu,daj nam znac-co bylo przyczyna,ok?

wierciu:
Udało mi się dzisiaj dostać do ASO na diagnostykę. Niestety nic nie wykazała. Samochód był sprawdzany przez 4h i nic nie znaleziono. Wszystkie czujniki sprawne. Wszystkie kasety w drzwiach sprawne. Żadnego błędu nie pokazuje.  Jedyne co się zamyka i otwiera z pilota to bagażnik. Nie działają też przyciski otwierania i zamykania drzwi w środku samochodu.
Po weekendzie mam przyjechać jeszcze raz z dwoma kluczykami ponieważ jest możliwe, że się rozkodowało coś w samochodzie i muszą od nowa zaprogramować dwa kluczyki i bazę w samochodzie. Ale według mnie to nie to no jakim cudem skoro się rozkodowało to samochód odpala i zamyka i otwiera bagażnik? Ktoś ma jakiś pomysł?

Driv3rrrr:
Sprawdzałeś sam ten drugi kluczyk?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej