Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Radio kod

(1/2) > >>

MarcinRumia:
Witam,
Od niedawna jestem posiadaczem XJ40 Sovereign z 1993 , na moim radiu wyświetla się informacja CODE, ponieważ kupiłem Jaga bez dokumentacji (karteczki z kodem), to zwróciłem się do serwisu w Gdańsko o kod, tam powiedzieli mi że nie mają go w swojej bazie, a ponieważ jestem uparty i dociekliwy zadzwoniłem do Warszawy, tam Pani powiedziała że kod otrzymam po uiszczeniu opłaty 100 zł netto. Dzięki rozmowie z nią dowiedziałem się że samochód był zakupiony jako nowy w Luxemburgu. Napisałem więc do Luxemburgskiego dealera maila z prośbą o kod, odpisał mi Pan z serwisu w przeciągu 15 minut podając mi kod za darmo. Nie ważne zresztą o historię zdobycia kodu ale o jego wprowadzenie. Pytanie brzmi :) 
Czy po wprowadzeniu kodu trzeba go jakoś potwierdzić,przycisnąć jakiś guzik ? . Wpisałem go 3 razy i radio się zablokowało, w tej chwili wyświetla się WAIT zamiast CODE, Jak czytałem we wcześniejszych wątkach po godzinie ma się odblokować.
 

Demo:
Wpisujesz kod i nic wiecej. Po wpisaniu kodu raz zapika i powinno wszystko smigac. Moze podali Ci zly albo jakas cyfre zle uslyszales.

Jaguar XJ6:
Pierwsze błedne wpisanie blokada na 15 min

Drugie błędne wpisanie blokada na 30 min

Trzecie błędne wpisanie blokada na 1 godz

Czwarte błędne wpisanie blokada na 2 godz

Także zawsze lepiej jest go wpisać od razu dobrze i oszczędzić sobie czekania  ;D

MarcinRumia:

--- Cytat: Demo w Sierpień 23, 2018, 12:32:23 pm ---Wpisujesz kod i nic wiecej. Po wpisaniu kodu raz zapika i powinno wszystko smigac. Moze podali Ci zly albo jakas cyfre zle uslyszales.

--- Koniec cytatu ---
dostałem od nich maila, więc nie mogłem tego spier***** spróbuje jeszcze kilka razy, ale najwyraźniej poprzedni właściciele musieli przełożyć radio. WRRRR, pozostanie kombinowanie... :(

Jaguar XJ6:
Na radiu z tyłu masz numer seryjny , po nim możesz spróbować uzyskać kod na stronach do odkodowywania .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej