Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

audio w samochodzie

(1/2) > >>

¦wierzak:
Witam
Czy daimler 88 r. miał fabrycznie cd?? w moim jest zestaw Pioneera deh-55 plus wzmacniacz. Jeśli tak czy może ktoś podesłać informację;)

Demo:
Jeśli mnie pamięć nie myli to odtwarzacz CD w bagażniku był montowany od 90r. i były jego 3 rodzaje.

¦wierzak:
 nie mam zmieniarki ..... mam samo radio z cd

Jaguar XJ6:
Radio w XJ40 zawsze miało kasety , żadnego CD tam  nie było . Można było jedynie podpiąć zmieniarkę na 6 płyt w bagażniku pod DIN-a . W starszych XJ40 były radia takie jak w XJS-ach , a w nowszych takie jak w X300 ( razem z tapicerką przywędrowało radio i głośniki PHILIPS-a ) . 40-stka miała dwie konfiguracje głośników , starsze miały 2 elipsy pod kanapą które robiły za suby , a w drzwiach miałeś bodajże 10 cm głośniczki szerokopasmowe ( średnio-niskotonowe ) , po lifcie XJ40 dostał już konkretniejszy zestaw , w drzwiach siedziały głośniki 15,5 cm ( również szerokopasmowe ) , ale jeszcze na tylnej półce jak i na desce rozdzielczej były wysokotonowe , czyli były 4 zestawy dwudrożne grające pełnym pasmem ( przynajmniej teoretycznie ).

piorek:

--- Cytat: Jaguar XJ6 w Lipiec 17, 2018, 19:46:33 pm --- a w nowszych takie jak w X300 ( razem z tapicerką przywędrowało radio i głośniki PHILIPS-a

--- Koniec cytatu ---

Philips'a nigdy nie było - radio zawsze Alpine, różne modele np. AJ9100, AJ9200, AJ9500, AJ9600

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej