Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

Hamulce

<< < (3/4) > >>

Waszka:
Niemcy tez maja swoje bolaczki mialem pare aut  i zadna rewrlacja

marti:
Z tym twierdzeniem w zupełności się zgadzam, jednak ono nie wyklucza mojego. Pozdrawiam

sebamax:
Kolega ma hurtownie czesci i polecil hamulce niemieckie zimmermann sport. Niemiecka firma. Ida na pierwszy montaz do wielu aut premium. Jak narazie zachowuja sie lux.
Co do jakosci to teraz wszyscy produkuja buble. Piekne wszystko i mega awaryjne. Takie dziwne czasy...

marti:
Mój klient pracuje w serwisie merca, twierdzi że te nowe eski przelatują spokojne 300,400 tysi bez problemów, wiec może tak źle nie jest u wszystkich, i coś w tym jest, bo aż wstyd przyznać, C klasa mojej żony jest lepiej wykonana niż mój xj

sebamax:
Nowe S robia od 3 lat wiec nie wiem czy juz ktoras tyle przeleciala... w poprzednich w221 3.0d robily takie przebiegi na luzie aleeee elektronika airmatic osprzet i czujniki kosztowaly majatek... mamy w firmie kilka mercow od A do S i niestety co nowsze to ladniejsze ale gorsze jakosciowo. Co do XJ... kolega ma prenium luxury a ja supersport i to sa dwa rozne auta w srodku... wiele zalezy pewnie od wersji nie wapominajac i o mniejszych modelach gdzie tylko plastik widac...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej