Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X300 4.0 1995r z Warszawy

<< < (2/4) > >>

Demo:
Silniki w XJ40 jak i w X300 to nie V8 ani V6 tylko rzedowa szosteczka jak i V12 tak ku gwoli scislosci :)

Chino:

--- Cytat: Demo w Czerwiec 29, 2018, 23:08:44 pm ---Silniki w XJ40 jak i w X300 to nie V8 ani V6 tylko rzedowa szosteczka jak i V12 tak ku gwoli scislosci :)

--- Koniec cytatu ---

No przecież o tym napisałem i sobie zażartowałem na początku :) Że chciałem V8 a ze nie ma to nie robi mi różnicy czy będzie 3,2 czy 4,0 ;)

piorek:

--- Cytat: Chino w Czerwiec 29, 2018, 23:07:34 pm ---I tu się mylisz. Rzędowe 6 to R6 nie V6 ;) 

--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi oczywiscie o 6 cylindów, napisałem z rozpędu :)


--- Cytat: Chino w Czerwiec 29, 2018, 23:07:34 pm ---Drewno chyba się zgadza tylko słońce tak wpadło do środka przy robieniu fotki

--- Koniec cytatu ---
Musi się zgadzać zarówno kolor/odcień jak i słoje drewna - tu na pewno widać że jest składane z kilku różnych.

Chino:
Może faktycznie racja. Nie zwrociłem aż tak uwagi na słoje. Ale to nadal nic tragicznego. Najbardziej ciekawi mnie co tam takiego z silnikiem sie dzieje, że nie zrobili tego ;)

Demo:
Nie nic tragicznego tylko wielka tragedia, chcesz miec zgrzyta/skladaka czy ladne fajne auto ? Za taka kase idzie kupic w lepszym stanie niz ten tutaj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej