Autor Wątek: Wymiana Rozrządu  (Przeczytany 1136 razy)

Offline milcz_aneta

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Wymiana Rozrządu
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 14:41:59 pm »
Cześć Panowie!

od niedawna w rodzinie pojawił się Jaguar S-type 2006, 2.7 diesel. Niestety ostatni właściciel nie jest w stanie odpowiedzieć mi, kiedy dokładnie wymieniany był rozrząd.
I tu pojawia się pytanie, czy ktoś z Was, orientuje się jak wygląda cenowo wymiana rozrządu i czy może macie jakieś godne polecenia miejsce, żeby to zrobić?
I jeszcze ostatnie pytanie, macie jakieś sprawdzone miejsce do zrobienia przeglądu technicznego (przeglądu, nie badania) gdzie mi wymienią filtry, olej i sprawdzą co i jak technicznie się prezentuje?

jak to mówią, tenks from de mołtajn.

p.s. Jeżeli takowy wątek już się pojawiał, nie linczujcie mnie tylko pokierujcie - jestem nowa i potrzebuje czasu, żeby przebrnąć przez miliony stron i tematów :)

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: Wymiana Rozrządu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2018, 17:30:29 pm »
Cześć,
Skąd jesteś? Rozrząd lepiej wymienić po zakupie, przed sprzedażą nikt go na pewno nie wymieniał, tym bardziej że sprzedający nawet nie sięga pamięcią kiedy był wymieniony, na pewno nie wymieniaj w pierwszym lepszym warsztacie, bo może się to źle skończyć

Offline milcz_aneta

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Kocham to forum
Odp: Wymiana Rozrządu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2018, 17:38:02 pm »
Z Warszawy.

Właśnie dlatego postanowiłam szukać ratunku, może ktoś ma sprawdzone miejsce i da znać jaki jest przybliżony koszt 😉

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: Wymiana Rozrządu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2018, 18:10:06 pm »
tylko to przychodzi mi do głowy,ale może ktoś ci poleci kogoś jeszcze

http://diffland.pl/#kontakt