Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Znalezione 2 Xtype i problem z oceną...

<< < (2/3) > >>

ziutek567:
Przypatrz sie na prawe lampy a potem na lewe. Szczelina pomiędzy maską a zderzakiem w tym srebrnym dla prawej lampy to chyba ze 2cm, i albo drzwi kierowcy są niedomknięte albo poprostu krzywe. Zresztą wiem że nie ogląda sie lakieru na zdjęciach, ale no rzuca sie w oczy że przód ma inny odcień

babciaqlka:
Z tego wychodzi ze lepiej jest zastanowić się nad tym czarnym, bo przynajmniej widać uszkodzenia.
Widoczne uszkodzenia plus ewentualnie chłodnica a jak wygląda sytuacja z reflektorami bo jeden widzę ze na pewno jest uszkodzony??
Podejrzewam że w przypadku tego czarnego jako transport to tylko laweta.

Pytam się Was jeśli wybierać miedzy tymi 2 to który byście wybrali??
Biorąc pod uwagę ze auto będzie brane typowo pod siebie i raczej na dłuższy okres czasu, do tego na pewno dojdzie instalacja LPG.
Zastanawia mnie też podobieństwo cenowe Xtype'a na tle innych rynków(Niemcy,Szwajcaria).

ziutek567:
lepiej brać tego który mniej zgnity i jeździ prosto, no i wiadomo wymaga mniejszego wkładu finansowego. Pierw musisz ocenić szkody ale faktycznie czarny fajniejszy

babciaqlka:
Aż taka tragedia z rdzą??
Dotyczy to wszystkich egzemplarzy czy można liczyć na jakiś cud?
Ewentualnie po zakupie zabezpieczenie antykorozyjne coś da, na jakie elementy patrzeć kątem korozji??

Nie ukrywam ze prócz X Type'a, interesują mnie Vel Satisy, Saaby 9-5, ewentualnie Lancie Thesis(nieciekawe opinie jeśli chodzi o auto na co dzień).

peter1801:
Ja bym brał czarnego - jak koledzy zauważyli srebrny był robiony i jest spaprany więc nie wiadomo czy reszta też dobrze porobiona - czarnego dasz do dobrego blacharza i porządnie Ci zrobi . Co do silnika to już loteria - ale czarny młodszy  :) ... no i w środku ja wolę jasną skórę  :-za .... ale wybór i tak należy do Ciebie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej