Autor Wątek: Moduł bluetooth  (Przeczytany 2331 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Moduł bluetooth
« dnia: Luty 01, 2018, 17:47:39 pm »
Wiem że gdzieś było. Niestety korzystam z tapatalka który nic nie znajduje dlatego chcę zapytać raz jeszcze.
W swoim miałem w schowku telefon ze słuchawką. Teraz mam moduł. Jak go podpiąć? Wystarczy wypięcie telefonu i wypięcie modułu? Wiem że ktoś kiedyś pisał że czasami trzeba kable pozmieniać. Jak? Kolorami połączyć czy co? W ukrytym menu mam coś zmieniać jakieś opcje?
Czy coś wyświetli się na ekranie jeśli moduł zadziała? Auto 2004 moduł z auta 2006
Podpowie ktoś?

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2018, 16:35:48 pm »
Witaj. Ja zmieniałem moduł (Motorolla ) na Bluetooth . Miałem słuchawkę w schowku , a moduł telefonu znajdował się za tapicerką bagażnika po lewej stronie . Tam gdzie jest ( zmieniarka , nawigacja , ewentualnie moduł sterowania głosem) . Moduł telefonu Motorolla wyjąłem , a w jego miejsce wpiołem moduł Bluetooth . Musiałem  także usunąć słuchawkę ze schowka. Naturalnie następnie trzeba sparować moduł z telefonem , nie pamiętam dokładnie jakimi kombinacjami znaków . Wybierasz je na ekranie dotykowym . Nie ma potrzeby wchodzić w ukryte menu . Powodzenia  :-A
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2018, 08:29:33 am »
To co ja mam było zdemontowane z wnętrza schowka w podłokietniku. Słyszałem a właściwie czytałem w sieci że wystarczy odpiąć słuchawkę telefonu i wspiąć moduł. Że jedynie kable mogą być inaczej podpięte. I tyle.

Offline Andrzej4563

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 167
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2018, 17:11:08 pm »
Słuchawkę musisz odpiąć , moduł musisz podpiąć w bagażniku . Zdejmując lewą stronę tapicerki gdzie są zamontowane wszystkie media . Wyjąć stary moduł Motorolla  , wpiąć Bluetooth .
Rover 75       , Jaguar S-type 2,5 V6  2003 r

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2018, 18:24:06 pm »
No ok tylko jedno pytanie. Ten moduł który zdemontowalem osobiście nie był w bagażniku tylko w schowku podłokietnika.
Wrócę do Polski będziemy kombinować jak nie to for sale i tyle

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2018, 14:28:11 pm »
Dostałem się do modułu telefonu. Motorola. Owszem wszystko się zgadza. Tylko że nie podłączyłem bluetooth ponieważ do samego modułu telefonu nie da rady. Nigdzie nie ma wtyczki takiej jak w bluetooth. W podłokietniku też działać nie będzie bo... jakkolwiek wtyczka ta sama to moduł bluetooth ma 8 wpiętych pinów a wtyczka w samochodzie tylko 5.
Zły moduł czy szach mat dla stypa?

Offline Wolcik2

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Kocham to forum
Odp: Moduł bluetooth
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2018, 18:49:15 pm »
W bagażniku po lewej stronie sprawdź, bo u mnie jest taka wtyczka na 8 pinów .