Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Kontrolki xj40 92

<< < (3/3)

peres20:
zalezy które zaroweczki ci sie zjarały, ba jak te po lewo poaranczowe, ( piorunek, antilock itp) to nie trzeba wcale wyciagac zegarow, mi sie udało wymienic tylko po zdjeciu panelu pod kierownica tak jak wyzej na zdjeciu widac . wsadziłem swoje paluszki i wymienilem , udalo mi sie bez wiekszego problemu. ;D.   :-za

killer666:

--- Cytat: peres20 w Maj 23, 2009, 01:10:46 am ---zalezy które zaroweczki ci sie zjarały, ba jak te po lewo poaranczowe, ( piorunek, antilock itp) to nie trzeba wcale wyciagac zegarow, mi sie udało wymienic tylko po zdjeciu panelu pod kierownica tak jak wyzej na zdjeciu widac . wsadziłem swoje paluszki i wymienilem , udalo mi sie bez wiekszego problemu. ;D.   :-za

--- Koniec cytatu ---
A jakie to są żaróweczki ? normalne czy nietypowe? moc jaka?

kogutki:
standardowo BX 8,4 D - 12 Volt / 1,1 Watt

stille:
mogę prosić o ponowne załączenie instrukcji? starych fotek już nie widać :/

Mariozaj:
Cześć wszystkim, jestem nowy na forum i sedecznie pozdrawiam. Od miesiąca jestem właścicielem XJ 40 z 89 roku, mam pytanie: Mam deskę jak to kolega nazwał Atari i świecą się tylko wskaźniki po lewej, prędkościomiesz, obrotomiesz, ilość kilometrów, ustawienie biegów i wyświetlają się informacje na panelu po prawej. Widzę że są jeszcze inne ikony których nie widzę przed odpaleniem silnika. Czy ktoś może wrzucić fotę jak wygląda deska w opcji READY, przed zapłonem i po odpaleniu Kota? Chyba wszystkie żarówki się nie spaliły?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej