Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X350 3.5 Krapkowice

(1/3) > >>

pirullo:
Kolejne pudło. W tej cenie zakładałem że będzie w dużo lepszym stanie... Sprzedawca bardzo znany na forum Porsche bo ściąga z Japonii głównie auta tej marki i ma bardzo dobre opinie. Wszyscy mogli może o nim usłyszeć jak jego pracownik zabrał sobie na przejażdżkę niezarejestrowany i nie ubezpieczony samochód... Mclaren 650S i ujechał ze 100m zanim go rozbił.

Wracając do Jaga. Lakier na całym aucie w bardzo średnim stanie, wymaga głębokiej polerki duzo głębokich rys. Wszystkie chromy na aucie zniszczone ale mają tak wszystkie auta z Japonii oglądałem kiedyś w salonie Mercedes dużo S klas i wyglądały tak samo. Każdy narożnik auta ma głębokie rysy a prawem tyle drzwi z nadkolem wyniesienie o długości 30cm, szerokości 1cm i głębokości 1cm.
Wnętrze wygląda na dużo większy przebieg ale do auta jest kompletna dokumentacja serwisowa z salonu Jaguar co 10000km. Ktos kompletnie nie dbał skóry suche i twarde. Podsufitka wisi na całej powierzchni dachu. Świeci się Check Engine silnik pracuje nie równo całe auto wibruje, reszta komunikatów niedoodczytania bo są same japońskie krzaczki.
Pojechałem bez dzwonienia bo auto było widoczne na innych ogłoszeniach sprzedawcy i zdawało się że leży prawy przod no i na żywo faktycznie tak jest, prawy przód nie trzyma wogole ciśnienia po napompowaniu leży spowrotem po 5-10min.
Także podsumowując: nie malowany żaden element, skóry do odświeżenia, potrzeba nową podsufitkę, jeden amor do regeneracji, ksenony wypalone świecą juz na niebiesko, lakier do polerowania i drobnych napraw. Także auto ładne ale nie za tą kwotę 35000zł + 3000zł akcyza + przegląd i rejestracja i minimum 5000zł pakiet startowy.





5-10min później

























marti:
Jak samochód nie bity i Check po sprawdzeniu nie będzie generował dużych kosztów to za 50k masz Jaga, w tych pieniądzach nie kupisz tego modelu bez wkładu własnego

msiwow:
No i pytanie czy 35 tys to jest cena wyjściowa czy ostateczna?

pirullo:
Utargowalem 3000zł. Martwi mnie duża ilość pracy na start, liczę że do kazdego auta po zakupie trzeba coś dołożyć ale tutaj chyba ilość tych drobiazgów mnie przeraża. Kupię auto i na dzień dobry przez miesiąc będę odbijał się od mechanika do tapicera. Jeszcze chwilę poszukam albo ten stanieje.

P.S.
Nie wie ktoś może jak się skończyła historia X350 Super V8 z Rzeszowa? Był też za 35k i miał podobny przebieg. Zniknął z otomoto ciekawe czy się sprzedał czy ogłoszenie się skończyło, jego też się wybierałem zobaczyć ale miałem ponad 350km.

Driv3rrrr:
No jak na Krzyśka to auto padaka. Zazwyczaj ściąga naprawdę fajne sztuki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej