Autor Wątek: Montaż telefonu  (Przeczytany 1183 razy)

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Montaż telefonu
« dnia: Styczeń 22, 2018, 12:55:46 pm »
Jako, że mam panel dotykowy z opcją telefonu, a także w bagażniku przy wymianie żarówki znalazłem zamontowany moduł BT Motoroli 1X43-10D893-AE  stąd moje pytanie: jak uruchomić telefon ?

Gdzie mam wpisać kod ##3#*# ?. Po wpisaniu w panelu dotykowym i zatwierdzeniu przyciskiem połączenia w aucie wywala: Insert SIM Card i nie pojawia się nic do połączenia z komórką. Po wpisaniu samego kodu nie dzieje się nic.

Czy potrzebuje także drugiego modułu BT w podłokietniku ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 14:20:59 pm wysłana przez sztandi7 »
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 877
Odp: Montaż telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2018, 15:05:36 pm »
W bagażniku jest moduł telefonu, a nie BT. BT jest pod podłokietnikiem. Twój moduł telefonu jest zbyt stary, i nie będzie współpracował z BT.
Musisz zmienić moduł na nowszy, dołożyć kilka przewodów do połączenia BT z modułem w bagażniku, i co najtrudniejsze, kupić moduł BT.
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Odp: Montaż telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2018, 15:43:41 pm »
Ok, dzięki za info :)
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 877
Odp: Montaż telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2018, 17:11:12 pm »
Jeszcze tak w ramach ciekawostki, to w Jagu mam właśnie złożony taki oryginalny zestaw, a w drugim aucie chiński bluetooth za 30 zł.
Jakość dźwięku tego chińczyka jest zdecydowanie lepsza. Nie wiem czy to kwestia obsługiwanej wersji bluetootha czy czegoś innego, ale moim zdaniem nie warto bawić się w oryginalny zestaw. Oczywiście ma on swoje zalety, jak możliwość obsługi przez ekran, nie trzeba kombinować z wyciszeniem radia, można spokojnie wyłączyć zapłon w trakcie rozmowy, a bluetooth się nie wyłączy, ale drugi raz na szukanie oryginału bym się nie porywał.
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG