Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Odp: S-Type R 2002r. 249tys., 4.2 395km; cena 24,900PLN - Góra Puławska

<< < (2/2)

Boodzio2:
Co do silnika to był spotykany w kilku modelach grupy GM jeśli dobrze kojarzę. Moim zdaniem R nie jest autem do codziennego użytkowania ,paliwo,koszty utrzymania i hałas z wydechu jak dla mnie go szkoda  na codzienne km. Na codzienne mam zwykłego a R po mału się zmienia po zakupie aby od lata mogła służyć bezproblemowo na weekend wyjazdy. Co to tej szt to faktycznie jest długo na ogłoszeniach ,ale nie koniecznie cis musi z nim być. Wiadomo koty się sprzedaje ciężko bo Polak woli VW a tym bardziej wersja R. Jechać oglądać sprawdzić elektrykę ,wyposażenie stan blachy ,progi podłoga standardowe ślady po malowaniach ,czyli pod uszczelkami szczeliny ślady na śrubach itp. Kompresor jest mało awaryjny ale warto wsłuchać sie stetoskopem lub zrobić go sobie z długiego wkrętaka.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Rachetovsky:
dzieki za informacje bodzio ;) wlasnie troche sobie myslalem i na daily zostawie sobie VW, ale na trasy i na weekendowa zabawe taka R miec to cos pieknego by bylo, coz nie pozostaje mi nic innego jak sie ruszyc ogladac go za jakis czas jak znajde dluzsza chwile wolnego, dzieki wam za wszystkie opinie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej