Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

S-Type R 2002r. 251tys., 4.2 395km; cena 21,500PLN - Czarny Las

(1/3) > >>

Rachetovsky:
Witam, szukam swojego pierwszego Jaguara i wpadly mi w oko dwa egzemplarze, jeden to S-Type R, a drugi to Jaguar XJ 4.2v8; wiec zwracam sie do was z pytaniem, ktory z tych kotkow jest wedlug was godny uwagi (jesli ktorys w ogole) czy koszty utrzymania S-Type i XJ sa podobne, oraz czy ceny nie sa zbyt niskie jak na Jaga (bo ja osobiscie nie mam zbytniego odniesienia, przez wzglad na to, ze tylko 2 egzemplarze S-Typer R zalazlem wystawione) i oczywiscie czy przebiegi sa realne (choc co do R to zdaje mi sie, ze tak). Pozdrawiam!

Oto pierwsze ogloszenie - S-Type R: https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-r-jaguar-s-type-r-ID6zeumh.html





 jcpf-animated A oto XJ 4.2v8 za 24 900PLN z 2004r z przebiegiem 162,000: https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-godny-uwagi-4-2-v8-zadbany-zamiana-ID6zbTWq.html


Boodzio2:
R zapewne jest droższa nie tylko w bieżącym utrzymaniu (paliwo ) po niektóre części od wersji słabszych. Wiadomo kompresor ,inny układ hamulcowy ,magnetyczne amortyzatory,układ wydechowy  blachy środek i zawieszenie takie same.Czesci z Anglii bez problemów dostępne ,w używkach trudniej. Mało jest dostępnych Anglików na dawców. Ceny w serwisie z kosmosu. Zwykła wersja jest do zaakceptowania. Co do przebiegu to nieraz w tym roczniku idzie spotkać auta z przebiegiem nawet poniżej 100 tys km.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Rachetovsky:
 :-thank Dzieki bardzo za informacje, ale o paliwo sie nie martwie, bo juz ktos niestety, albo i stety R-ke zagazowal, tylko jestem ciekaw, czy naprawde Jaguar w dobrym stanie (pomijajac to otarcie na masce) moze byc w takiej cenie  :-hehe

gonzo7:
No ta XJta chyba ze stanów przypłynęła w wielu paczkach.
Dawno nie widziałem takiego hebla - ulep z wielu rozbitków, spasowanie elementów adekwatne do ceny.

Rachetovsky:
Ok to XJ odpada, a co myslicie o kotku z R na klapie? Bedzie skarbonka, czy raczej, jak sie cos zrobi raz porzadnie, to potrzyma troche czasu ;)?
A i rozumiem w s-type R, podczas wymiany np. zawieszenia, raczej czesci od zwyklego 4.2 srednio beda pasowac?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej