Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar s type r

<< < (2/2)

patryk_x-type:
Kolego jak jestes zainteresowany to jedz i sprawdz, takie ocenianie przez internet to o kant nie powiem czego ,zadnych konkretów i nie bo nie bo reszcie forumowiczow sie nie podoba, co z tego ze stoii długo nie koniecznie musi cos z nim byc, wersja R nie nalezy do pospolitych , nalezy zabrac auto i je sprawdzic no chyba ze przebieg niektorych zniecheca i mowia ze nie bo lepiej jakby miał "100tys".

piotrorlowski:
chyba coś się z przodu nie zgadza.

Marciano:

--- Cytat: patryk_x-type w Październik 05, 2017, 17:38:50 pm ---Kolego jak jestes zainteresowany to jedz i sprawdz, takie ocenianie przez internet to o kant nie powiem czego ,zadnych konkretów i nie bo nie bo reszcie forumowiczow sie nie podoba, co z tego ze stoii długo nie koniecznie musi cos z nim byc, wersja R nie nalezy do pospolitych , nalezy zabrac auto i je sprawdzic no chyba ze przebieg niektorych zniecheca i mowia ze nie bo lepiej jakby miał "100tys".

--- Koniec cytatu ---


Wrzuciłem to autko na forum z myślą że może ktoś je kojarzy to auto i może coś więcej powiedzieć mam blisko więc się wybiorę obejrzeć.
Jest jeszcze jeden R z Dębicy ale tamten przekręcił przebieg i stoi od sierpnia


--- Cytat: piotrorlowski w Październik 05, 2017, 17:48:54 pm ---chyba coś się z przodu nie zgadza.

--- Koniec cytatu ---

A coś więcej na temat tego przodu powiesz ?

Tilek:
Marciano,
Wysłałem Ci maila (PW nie mogłem - info o pełnej skrzynce). Daj znać czy ją otrzymałeś.

Jedrzej:
Mówię że nie warto, forum mnie spina za wypowiedzi. Nie chcesz tego auta i tyle.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej