Autor Wątek: Wyciek Oleju ze Skrzyni  (Przeczytany 1152 razy)

Offline SoulSick95

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Jaguar X-type 2.5 V6
Wyciek Oleju ze Skrzyni
« dnia: Wrzesień 08, 2017, 16:19:40 pm »
:-help Witam wszystkich serdecznie! :-help
Zwracam się do was forumowicze z prośbą o pomoc , albowiem mechanicy nie potrafią dojść do przyczyny awarii.
Dosyć nie dawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Jaguara X-Type (2004) Estate 2.5 V6 (Automat ).
Niestety od blisko miesiąca samochód stoi u mechanika , ponieważ doszło do wycieku oleju ze skrzyni, dzieje się to podczas wyższych prędkości , podczas swobodnej jazdy "do sklepu" problem nie występował, pojawił się na trasie . Sam podejrzewałem zbyt wysokie ciśnienie i problem z odpowietrzeniem , lecz mechanicy robiąc wszystko zgodnie z "danymi" nie potrafią dojść do przyczyny usterki . Prosiłbym o jakiekolwiek informacje jeżeli ktoś miał podobny problem.
Pozdrawiam

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Wyciek Oleju ze Skrzyni
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2017, 23:49:27 pm »
Stan oleju sprawdzony?
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline SoulSick95

  • Aspirant
  • Wiadomości: 2
  • Jaguar X-type 2.5 V6
Odp: Wyciek Oleju ze Skrzyni
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2017, 15:10:07 pm »
Zapomniałem dodać, że skrzynia była wcześniej ściągana przez mechaników, również pytałem o stan oleju , w odpowiedzi usłyszałem "Mechanik który zajmował się pana autem , wlał tyle oleju ile wylał" . A następnie po następnym "wypluciu" oleju zasięgnęli do danych serwisowych i zalali "książkową" ilość , niestety sytuacja się powtórzyła.