Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Moje przywitanie z bracią Jagouzależnionych .

(1/3) > >>

CAR SERVICE:
Witam się całą witaczką po śląsku i z całego serca po normalnemu z bracią zakochaną w kocurach i kotkach (to ja)
na nowym ogólnym forum jaga bądżmy zawsze razem nie zależnie od poglądów politycznych ilości kasy i wielkości ego.Wielkie pozdro mrumruuuuuu.Bogdan vel CAR SERVICE.

PS.nie wiem czy wpisałem się w dobrym miejscu sorry ale nie jestem najlepszy w te klocki forumowe.

bombki:
Witaj, miejsce stworzone dla takich właśnie postów jak Twój ;D Napisz coś o swoim Jagu, jak  masz to wrzuć fotki :-tylko

roberturszula:

 Witamy "nowego";"starego" jagouzależnionego kolegę  :D.przydadzą się nam porady mechanika ;D,(oczywiście również przez telefon) ;D ;D ;D

zyrcia:
Boguś,
Witamy cię serdecznie.  Jak najbardziej wpisałeś się w dobrym miejscu. W miarę pisania poznasz funkcje i rozmieszczenie forum. Jeśli zdarzy ci się wpisać coś w niewłasciwym miejscu, przeniesiemy twój post, wiec nic sie nie martw. Najwazniejsze, że jesteś z nami i podjąłeś wyzwanie pisania ;D.
Opowiedz jeszcze innym forumowiczom o swoim SUPER kotku 8)

jaguarofan:
witam Cie serdecznie i chyle glowe z szacunkiem przed kazdym fachowcem w swej dziedzinie  :-K  :-K  :-K


pzdr


Arkadiusz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej