Autor Wątek: X Type 2.1 P0300 oraz P1314  (Przeczytany 1146 razy)

Offline Sithpl

  • Aspirant
  • Wiadomości: 3
  • Kocham to forum
X Type 2.1 P0300 oraz P1314
« dnia: Wrzesień 01, 2017, 19:32:12 pm »
Na wstępie chciałem się przywitać jako nowy posiadacz X Typa i nowy na szacownym forum.

Panowie i Panie borykam się w swoim Jaguarze X Type 2.1 rok 2002 67 000 mil, automatyczna skrzynia biegów z uciążliwym problemem.Mianowicie auto z rana najczęściej , delikatnie poszarpuje wraz ze wzrostem temperatury problem zanika. Auto posiadam koło 1,5 miesiąca i w ciągu tego czasu dwa razy doszło do zapalenia się kontrolki silnika i wprowadzenia w tryb awaryjny. Torque podał błędy P0300 oraz P1314 .Po skasowaniu ich i nagrzaniu się auta ,żadne problemy się nie pojawiają.Po między jednym a drugim zdarzeniu minęło ponad miesiąc czasu.Reasumując auto zimne szarpie codziennie do momentu nagrzania i nie pokazuje żadnych błędów oprócz tego tak jak pisałem wcześniej, 2 razy pojawiły się   błedy P0300 oraz P1314  które po skasowaniu pojawiły sie po ponad miesiącu.

Jakieś sugestie, bardzo proszę o opinie.Trochę czasu poświeciłem na opis podobnych problemów ale ludzie opisują taki błąd jako stały a nie tak jak u mnie czasowo pojawiający się.

Pozdrawiam