Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-TYPE 2.5 AUTOMAT

(1/2) > >>

karlosmhr:
Witam,
Przymierzam się do zakupu Jaguara X-Type.
Według sprzedającego (auto-komis) jaguar w stanie idealnym, niby bez wkładu. Ogólnie sprzedawca mnie zaskoczył profesjonalnym podejściem do tematu: miła rozmowa, odpowiedz na wszystkie pytania, za każdym razem jak dzwonie to podchodzi do samochodu żeby wiedzieć co mówi.
Chodzi o tego (2003 rok, 198000km) :
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-2003r-2-5b-4x4-200km-zamiana-ID6yYMMD.html

Może ktoś z Was go już oglądał ? A jak nie, to może mi podpowiecie na co zwrócić szczególną uwagę, jak wygląda sprawa z tymi skrzyniami ? W miare szybka zmiana przełożeń, szybka redukcja ? I co najważniejsze - trwałość ?
Napęd 4x4, z tego co słyszałem pancerny (czy to prawda?)
3/4 części pasuje z Mondeo ?

Dziękuje z góry za odpowiedzi !

maron:
Nie chciałbym cię rozczarowywać ale weź gościa na oko ,bo już sciemnia.Nie jest tak że napęd 4/4 jest pancerny(często się psuje)ani że 3/4 części to mondeo.Owszem jest trochę odpowiedników ale to przesada.Pobuszuj po historii forum to zobaczysz ile częsci podchodzi.A z  tym pancernym napędem ...no to pojechał.X w naprawde dobrym stanie to koszt 2x wiekszy ,więc trzeba się liczyc z tym że w takiej cenie idalny nie jest.

karlosmhr:
Dzięki za info.
Akurat co do napędu i części to nie on mówił.

peter1801:
Cześć. Ja niedawno kupowałem mojego X-typa i jestem bardzo zadowolony. Ale to wszystko zależy od tego na co trafisz - trochę to rosyjska ruletka. U mnie skrzynia chodzi fajnie choć na początku troszkę szarpało przy zmianie biegów ale po wymianie oleju ustało. Silnik szybko wchodzi na obroty i ma niezłego kopa ( mój to 3.0 więc ma trochę więcej kunia  ;D ) Jak masz zaufanego mechanika to podjedź i niech oceni - bo tak na oko to wiesz  ;) .... trzeba podłączyć do kompa , wjechać na kanał itp. Udanego zakupu życzę

jurlich:
Może się nie znam i mam problemy z oczami, ale WYDAJE MI SIĘ, że kolor drewna deski jest zupełnie inny od koloru kierownicy, drewna przy biegach i drzwiach. Przypadek?....Nie sądzę... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej