Autor Wątek: Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz  (Przeczytany 1334 razy)

Michallodz

  • Gość
Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz
« dnia: Sierpień 22, 2017, 09:26:26 am »
Witam wszystkich forumowiczów, mój pacjent to s type 3.0 2002r, mam poważny problem... Wczoraj być może to jest przyczyną, podłączałem akumulator, i zrobiłem małe zwarcie z karoseria kluczem.. później wsiadłem, pojechałem do sklepu, wróciłem zamknąłem auto alarmem, próbować je otworzyć pilotem niestety nie da rady, pilot reaguje tylko na zamykanie, i to samo jest z drzwiami z kluczyka można tylko włączyć nim alarm, nie można je otworzyć natomiast bagażnik otworzyłem z kluczyka, jednak włączył się alarm, więc odłączyłem Aku, pod maską nadal coś strasznie pika, dopóki nie włożę kluczyka do stacyjki, auto normalnie odpala jednak nie.mogd otworzyć drzwi nawet od środka klamka :( :( pomocy panowie..jestem nowym właścicielem Jacka,

Offline clashje

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Kocham to forum
Odp: Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:31:18 am »
Ja bym jeszcze raz odłączył akumulator na dłuższy czas ok 1h. włączył i zobaczył czy coś się zmieniło. Taki reset.
Jaguar S-type 3.0 v6 automat 2004r

Michallodz

  • Gość
Odp: Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:35:23 am »
Aku odłączone, a pod macha coś pika jak szalone... W końcu przestało...

Offline clashje

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Kocham to forum
Odp: Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2017, 10:25:20 am »
System pewnie ma jakąś tam kontrole akumulatora, to jakby włamywacz grzebał coś przy zasilaniu. Przy zwarciu system mógł zwariować :(
Jaguar S-type 3.0 v6 automat 2004r

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.458
Odp: Nie otwierające się drzwi od środka ani od zewnątrz
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2017, 13:26:56 pm »
Nic w nim nie powinno pikac. Coś czuję ze ktoś zamontowal elektryczny pierdolnik na gryzonie. Takie bzdety maja swoje zasilanie często
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8