Autor Wątek: Ciezki temat  (Przeczytany 1128 razy)

Pawelbu

  • Gość
Ciezki temat
« dnia: Lipiec 31, 2017, 21:53:10 pm »
Witam
Jakiś czas temu wymieniłem silnik w moim kocie z 2002. Korba poszła bokiem. Silnik jest już wymieniony(kupiłem Anglika '04). Tego felernego dnia, Zaraz przed przykrym zajściem, skrzynia zaczęła dziwnie się zachowywać. Slizgala biegi, Nie chciała redukowac, samochód gasl przy hamowaniu. Po tym jak to się zaczęło jeszcze parę przejechanych km i nastąpił zgon. Wcześniej skrzynia chodziła bez jakiego kolwiek zarzutu.
Potem mechanik i na wszelki wypadek przeżucilem z Anglika od razu skrzynię. Ale co teraz myśleć o tej mojej poprzedniej skrzyni skoro chodziła dobrze. Zdechł silnik ale mógł tą skrzynię uszkodzić? Jeśli nie to czemu tak się zachowywała skoro wcześniej było Dobrze? Pytam bo za przegląd na sucho nie wyjetej z fury krzyczą tyle że nie opłaca się sprzedawać w razie jakby była dobra :)
Wiem że ten post musi wyglądać tragicznie. Przepraszam ale pisze z tel. Pzdr

Offline clashje

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Kocham to forum
Odp: Ciezki temat
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2017, 18:40:55 pm »
Nie wydaje mi się by top skrzynia uszkodziła silnik i to w ten sposób :) mówimy o skrzyni automatycznej? Zawsze skrzynie przed sprzedażą można dać fachowcowi do przeglądu, tylko czy po przeglądzie będzie Ci się opłacać ją sprzedawać :)

Kiedyś w maździe mi się rozleciała skrzynia automatyczna i to w drobny mak :( 
Jaguar S-type 3.0 v6 automat 2004r