Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[X300] 3.2 R6 211KM na olx.pl

(1/2) > >>

algerothouss:
Witajcie

https://www.olx.pl/oferta/jaguar-97-CID5-IDkaW3M.html

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem zainteresowany tym egzemplarzem (bo już takim właśnie cieszę oko), ale gdyby ktoś był zainteresowany mogę nawet podjechać i zrobić wstępne oględziny.

Dzwoniłem do właściciela i usłyszałem kwotę 5 tys. zł.  ??????

Właściciel twierdzi, że w samochodzie wszystko gra, że jest doinwestowane - osobiście nie bardzo chce mi się wierzyć. Na pytanie skąd taka niska cena - odpowiedział, że samochód mu się znudził (???). Twierdzi także, że w papierach wszystko jest ok i brak jakiejkolwiek historii utrudniającej przerejestrowanie.

Nie znam człowieka, ofertę wypatrzyła moja żona, więc pomyślałem, że ktoś stąd może być zainteresowany (a, że mam blisko to mogę podjechać i podstawowe rzeczy posprawdzać). Nie mam pojęcia jaki jest rzeczywisty stan techniczny i co w nim nie gra.

Zderzak przód to raczej z X308?

Dawać znać, jak coś...

Pozdrawiam
darek

Yoohas:
Sztrucel ale za takie pieniądze kupiłbym, pokatował trochę, później pojechał nim na rajd złomów i finito.

Demo:
Dokladnie, na złombol mozna jechac a nóż widelec zajedzie na mete :D

msiwow:
Dlaczego uważacie, że to złom? Nawet za bardzo zdjęć nie ma w ogłoszeniu żeby to ocenić.

Yoohas:
Bardziej chodzi mi o to, że na pewno nie warto bawić się w utrzymanie tej sztuki. Zapewne ma styrany lakier, korozję (przedni zderzak to niby drobiazg). Wnętrze też.

Za tę kasę idealny Jaguar na pierwszą przygodę z marką. Poczuć klimat, bez żalu pokatować i za rok wywalić na śmietnik.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej