Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Elektryka

<< < (6/7) > >>

Janeks13:
To już wiem że w przedliftach   nie ma podświetlanych  przycisków sterowaniem foteli :( . 
Dojście od tunelu środkowego poprzez wykręcenie dwóch śrub na klucz 10  .   Dopiero wtedy mozna wyjąć zestaw sterowania fotelami .

Genera³ Lee:
U mnie też nie będzie póki co. Żarówki, które tam były najwyraźniej stopiły plastik dookoła i trzeba by kupić nowe przyciski, żeby to działało. :/

Mam za to pytanie z innej beczki. Skończył mi się pilot od Jaga. Tzn. jest w takim stanie, że już żadna reanimacja mu nie pomoże. Nie wiecie, czy da się dostosować pilota od nowszych Jagów do xj40?
A może ktoś z Was ma taki pilot na sprzedaż? ;)

Genera³ Lee:
Witam.
Mam pytanie odnośnie elektrycznego sterowania lusterkami. Mam taką przypadłość w aucie, że lusterko reguluje się tylko w dół i na zewnątrz. Co wiecej - jak chcę przestawić je w górę to i tak idzie w dół. A jak w prawo to uparcie w lewo.
Ktoś się spotkał z czymś takim? Myślicie, że to wina przełącznika zespolonego czy raczej lusterka?

piorek:
Objawy wskazują na na uszkodzone tranzystory wyjściowe w przełączniku.

Genera³ Lee:
Da się to jakoś naprawić, polutować we własnym zakresie? Nie rozbierałem go jeszcze, nie wiem nawet jak to w środku wygląda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej