Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Statuetka Jaguar'a na masce!

<< < (3/5) > >>

Demo:
Sa 3 statuetki do wyboru, ta ktora masz jest dedykowana do S typa a sa jeszcze 2 inne 5cali i 7 cali. Wysle Ci na priva.
Zapomnialbym, wycieraczka lezy u Ciebie nie po tej stronie co trzeba, cos masz zepsute ? sprawdzales czy to nie anglik ?
Umiesc jakies fotki w galerii :)

Piterwb:
Ok już mam:) Auto osobiście ściągnąłem ze Szwajcarii. Chodzi o silniczek,czasem tak ma,że zatrzyma się z drugiej strony.

Piterwb:
Czyli 5 calowy,czy 7 calowy dedykowany jest do XJ40?

Demo:
5cali bo 7cali bedzie wygladac komicznie, kiedys jak kupilem swojego myslalem o wymianie na wiekszego kotka ale koledzy mi odradzili i dobrze sie stalo :)

jarek-jerryjag:
walne swoje . W USA  ludzi eby nie mogli żyć bez statułki n amasce , ale tutaj sa zupełnie inne przepisy.
   xj40  nie miało fabrycznej statułki ale ludzie uwazali ze to jakby nie jaguar.
 i zaczeli  zakładać  używając starego typu  od 420 z lat 66-69 . Nawet Club Jaga w USA zezwolił na posiadanie tej statuetki . ( co do xjs  nie wolno zakładać aby  nie dostać punktów karnych)
  Te statuetki od 420 były sztywne . Była firma która robiła  takie same statuetki ale na sprężynie . Bardzo rzadkie do znalezienia . (chyba mam w garażu jedną ).
 WUSA od 1995  czyli od x300 statuetka była standardem oczywiście w sedanach i była na sprężynie . ale tu sa inne przepisy .
  Wiele osób zakłada te statuetki problem  ja teraz ma  z xjs z 1980 roku . W tamtych latach n amase nic nie było  nawet znaczka nie było . Ja  wreszcie znalazłem to auto po 20 lat szukania  ( te auta to były bardzo ciekawe miały jeszcz esilnik z etypa już dowodzenie z przyszłego  HE chociaż nie zupełnie to chyba  najlepszy model xjs z 1980-81) . muszę zrobić jak fabryka wypuściła i mam na masce tego Jaga z 420  i jeszcze pozłacanego . odkręciłem i teraz mam dwie dziury . i problem jak te dziury załatać tak aby nie było widać od góry  czy od dołu . w 100% muszę maskę wymienić . Ktoś chciał mieć przed laty kota na masce.
 
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej