Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Statuetka Jaguar'a na masce!

(1/5) > >>

Piterwb:
Witam serdecznie jestem posiadaczem XJ'ota z 1991 roku i bardzo chciałbym zamontować statuetkę  (figurkę) kota na masce,lecz nie mam nigdzie otworow na masce i teraz pytanie,jak to wykonać najlepiej? Posiadam obrotowa statuetkę.Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Yoohas:
Obejrzeć fabryczne mocowanie, okleić maskę taśmą malarską, wymierzyć, wywiercić odpowiedni otwór (od strony silnika są otwory w profilu maski, żeby dało się śruby od leapera dokręcić - to sugeruje, gdzie powinien być kot).

Po wywierceniu zapaćkać dobrą antykorozją i przy zakładaniu uszczelniłbym polimerem na gorąco.

Piterwb:
Mam w posiadaniu taka o to statuetkę,tylko żadnych otworow nigdzie nie widzę pod maską.

algerothouss:
Witaj

Figurka na masce powinna być tak ulokowana, by podczas otwarcia pełnego maski kociak niemalże "całował" grill. Widziałem figurki umiejscowione zbyt wysoko i wydaje mi się, że odbiera to uroku. Nie wiem jak w Twoim modelu, ale ja w mojej 300-tce mam właśnie tak zamontowaną figurkę i nie wyobrażam sobie innego miejsca dla niej (nawet 5 cm bym nie przesunął)

Pozdrawiam

Piterwb:
Ktoś napisał,że pierwsza śruba z gwintem musi być ulokowana 16 cm od początku maski. Tylko z tego co widzę to nie wiem,czy ten gwint od figurki będzie wystarczająco długi,by złapać go jeszcze nakrętką bo ta blacha jest dosyc gruba.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej