Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

x308 - częstochowa

<< < (2/3) > >>

Eugene:
Zapomniałem jeszcze dodać, że od samochodu czuć płyn chłodniczy, choć na pierwszy rzut oka nic nie cieknie, wylane jest wewnętrzne lusterko fotochromatyczne i nie działa podświetlenie zegarka.

romi:
Witam kolegów jako właściciel obszernie skrytykowanego Jaga z Częstochowy.
Dostałem informację o tej krytyce więc nie jestem obojętny na wypowiedz EUGENE który był u mnie z bratem i oglądając ponad 2h nic nie skrytykował a był tylko on jeden, odczekał kilkanaście dni i niczym przyczajony kocur zaatakował.
Tylko tyle że żle trafił gdyż wiedzy o autach to on nie posiada nawet nie wie na co zwrócić uwagę , ja mam trochę doświadczenia w tej dziedzinie i wiem co jest ważne w takich autach i każdy co się zna to ogląda i widzi w kwadrans.
Auto nie jest walonym trupem miało malowany tylny błotnik i cieniowaną klapę i lewe drzwi miernik pokazuje od 250 do 400 reszta elementów tzn. drzwi , dach , błotniki są w oryginale , jedynie sama maska była kiedyś cieńko pomalowana  ale co najważniejsze to że żaden element nie był nigdy odkręcany czy malowany.
Wypowiedzi eugene są śmieszne gdyż nie ma aut 19 letnich w stanie sklepowym więc chyba spękane uszczelki pod klamkami  to jest coś normalnego jak i ta podsufitka ale nie czuć płynu bo nie ma wycieków a gdzie on widzi negatyw osi jak i zaniedbane wnętrze to ja nie wiem .
Widzę że lepiej było by pewne rzeczy wypicować , doszykować może całe pomalować żeby było bez rysy i drobnej korozji pod szybką i gzieś jeszcze i głosić jako stan kolekcjonerski nalpepiej z dopiskiem z Japonii, wiem drodzy clubowicze że mam ładnego Jaga w dobrej cenie  a jak się nie sprzeda to może spotkamy się na zlocie i zweryfikujecie jego stan a tymczasem do zobaczenia kolegom z clubu niekoniecznie z eugene bo o czym by tu gadać , o nierealnych marzeniach z młodości, choć mam numer do niego.

Roman miłośnik nietuzinkowych aut .

romi:
Prosiłbym żeby ktoś podał datę i miejsce zlotów Jaguara

msiwow:
Romi, wszystko znajdziesz na forum w odpowiednim dziale. To nie są informacje tajne...

importtuner:
Jeden oglądający to już sukces. U mnie było całe okrągłe 0;p
stwierdziłem, że jeżdżę dalej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej