Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 - Ideał :) - Radomsko

(1/3) > >>

TomaszO:
Witajcie,

Jestem po rozmowie telefonicznej z właścicielem poniższego auta. Twierdzi, że stan to ideał co podkreśliłem stosownym uśmieszkiem.

Co możecie mi powiedzieć, ze zdjęć, bo nie mam jeszcze aż takiego obycia, a do Pana mam (jak on twierdzi) tylko 200 km w jedną stronę , więc nie chciałbym się przejechać dla fanu... Chyba, że miałbym po drodze, a na razie nie mam.

Szukam jaguara juz od pewnego czasu, obejrzałem sporo, na razie sama nędza, mimo zapewnień właścicieli.

Link do oferty:
http://www.gieldaklasykow.pl/jaguar-xj6-xj40-1990-14000-pln-radomsko/

Demo:
Jest wystawiany okolo 2 lat tylko poprzednio byly zdjecia wrzucone z jakiegos garazu, dokladniej jest on z Kamieńska niedaleko Radomska. Jesli moje plany sie nie zmienia w nd to moge podjechac go obejrzec bo sam jestem z Radomska.
Ogolnie jest kompletny, brak kapturkow spryskiwaczy, emblematow Jaguar i Sovereign, odtwarzacza CD w bagazniku i tapicerki klapy,  jakos nie poskladany ten bagaznik a do tego wycieraczka lezy nie po tej stronie co trzeba ALE deska rozdzielcza oraz drewno wydaja sie te same wiec nie napisze ze to anglik, trzeba by sie przyjrzec na zywo.

TomaszO:
:)
Byłoby miło...
Ale bez stresu, w wolnej chwili, skoro tak długo wisi to jakis problem jest ...

Jakbyś go obejrzał to pisz do mnie priv :)

Demo:
Napisze tu na forum w tym watku by rowniez ktos kto bedzie zainteresowany tym autem w przyszlosci wiedzial czego sie spodziewac. Podjade swoim jagiem co by go na dzien dobry zdemotywowac ze nie trafil na leszcza :)

TomaszO:
Bardzo dobrze :)
Bede wdzięczny .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej