Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

[FOTOSTORY] Wymiana regulatorów lamp przednich - S type

<< < (2/5) > >>

jaguarstype2004:

--- Cytat: qlimaxer w Maj 24, 2017, 11:33:10 am ---kolego, jakbyś był w stanie znalazłbyś mi tę aukcję?  Z chęcią rozkleję je jeszcze raz i wrzuce nowe klosze :) Chyba że sam znajdę szybciej to wrzucę tutaj :)

--- Koniec cytatu ---

Szukałem trochę dziś,niestety nie mogę znaleźć :(

jaguarstype2004:
Zrobiłem lampy w polecanej tak bardzo tutaj firmie Carlami i szczerze, kolega sam w piekarniku robotę zrobił dużo lepiej niż oni za 500 zł, zamiast nanieść nową powłokę na odbłyśniki,byle jak je tylko powycierali, na jednym widać jeszcze kurz, a na jednej lampie wystający sylikon, tragedia! Dodatkowo zostały stare regulatory (tam gdzie reguluje się wysokość) taką kasę wziąć za pryśnięcie bezbarwnym to świetny interes, chyba sam taki założę! Kwestia teraz czy to poprawią,bo ja nie mam zamiaru ich zakładać... Szkoda że tak polecana firma na forum a gówno wyszło z tego

qlimaxer:
Dlatego ja zawsze powtarzam że NIGDY NIE DAJĘ ŻADNEMU CHOCIAŻBY NAJLEPSZEMU CUDAKOWI  auta jeśli wiem, że sam mogę spróbować i to zrobić. Tutaj doskonały przykład, szkoda że Cię to kolego spotkało. Bierz ich za morde i niech to robią, za te pieniądze powinieneś mieć odbłyśniki odnowione, wszystkie nowe regulatory i lampy idealne. A masz lipe. Nie popuszczaj im chłopie nie daj się orżnąć, takich skurwieli trzeba krótko bo brać pieniądze to każdy chce a robote odpier.... byle jak. Tak samo mi lakiernik robił tylne błotniki 2 razy i 2x zje... dlateog kupuje sam sprzęt i bede robił to sam. Chce te reparaturki ogarnąć dla siebie i dla innych ale nikt nie chce mi pomóc z okolic krakowa, bo trzeba auta dać do zeskanowania tych błotników by maszyna mogla to odtworzyc, ale każdy jak na razie to olewa.

qlimaxer:
A jak boisz się za to zabrać to przyślij mi lampy i zrobię Ci to za skrzynkę dobrego piwa, dogadamy się. :)  Ale mam nadzieje, że to Ci "szpece" Ci to zrobią i to w podskokach.

jaguarstype2004:
Jestem podkurwiony na maksa już, tydzień ponad bez auta i zapowiada się przynajmniej kolejny tydzień, bo odsyłam na 100% te lampy, chciałem zrobić to sam, ale nie mam ani garażu ani narzędzi, nawet piekarnika :D więc wysłałem no i lipa po całości. Generalnie nikt tutaj sobie za bardzo nie pomaga na forum,więc będzie ciężko ci to ogarnąć

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej