Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

x350 - Niemodlin

<< < (2/3) > >>

nuups:
Raport z autocheck / autodna z takimi rekordami:

2004-07-22   GREENVILLE, SC      Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV)   SZKODA CAŁKOWITA/Z ODZYSKU - POJAZD Z TYTUŁEM
2004-08-11   ROCK HILL, SC      Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV)   TYTUŁ   (Tytuł #:770960130473759)
2004-08-11   ROCK HILL, SC      Departament Pojazdów Mechaniczncyh (DMV)   SZKODA CAŁKOWITA/Z ODZYSKU - POJAZD Z TYTUŁEM
2005-02-24   NEW YORK, NY      Niezależne źródło   POJAZD WYEKSPORTOWANY   (GERMANY)

Zdjęć nie ma. W carfaxie będą?

Driv3rrrr:
Szkoda calkowita...to mogla być niezła mielonka

jazabek wac³aw:

 Niekoniecznie, szkoda całkowita może oznaczać, że ubezpieczycielowi nie opłacało się naprawiać auta. Stawki robocizny w USA są trochę wyższe niż w Polsce. 

importtuner:
Ostatnio widziałem gdzieś na necie prawie nowe Maserati, przywiezione z USA. Internauci wyszperali co się z nim działo, okazało się, że jest po strzelaninie, miało porozbijane szyby oraz zafajdaną od krwi tapicerkę. W jego przypadku również była to szkoda całkowita (podaje tylko jako przykład, że wcale taki wpis nie musi oznaczać totalnego złomu, a historie mogą być różne, kwestia czy jesteśmy w stanie to zaakceptować)

MicGin:
Auto jest z 2004 r i w tym samym roku stwierdzono szkodę całkowitą. To jakie musiały być te uszkodzenia aby firma stwierdziła szkodę całkowitą na nowym aucie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej