Autor Wątek: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.  (Przeczytany 1579 razy)

silionus

  • Gość
Cześć,

Problem jak w temacie - po odłączeniu akumulatora przestały działać te trzy rzeczy, dodatkowo szyby sie automatycznie nie podnoszą tylko trzeba trzymać przycisk cały czas... co robić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

silionus

  • Gość
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2017, 19:42:05 pm »
Wszystko działa poza spryskiwaczami. Wie ktos co to wisi przy zderzaku?
http://m.imgur.com/WelX2Xv

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2017, 22:56:26 pm »
Sterowanie kierownicy samo wrocilo ? ,czy coś programowałeś.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

silionus

  • Gość
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2017, 07:08:51 am »
Na przekręconym kluczyku ustawiałem i samo wróciło.

Offline Zdrapciooh

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 440
  • S-Type 2004 2.7 Diesel Sport
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2017, 12:14:43 pm »
To co wisi przy zderzaku, to na pewno nie do spryskiwaczy, działają wyłącznie pod wpływem ciśnienia płynu. W ogóle ciężko określić od czego jest ta kostka. A jak jest poziomem płynu spryskiwacza? Jak poziom niski, to spryski lamp nie działają, a te na wycieraczkach działają, ale pióra same nie chodzą. Powinno się wtedy wyświetlić ostrzeżenie na desce o poziomie płynu.
Jest: XF 2015 2.0t Luxury
Był: S-Type 2.7d Sport

Offline Timiq

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2017, 16:36:40 pm »
Cześć,

Problem jak w temacie - po odłączeniu akumulatora przestały działać te trzy rzeczy, dodatkowo szyby sie automatycznie nie podnoszą tylko trzeba trzymać przycisk cały czas... co robić?

Z góry dzięki za odpowiedź.

No dźwięku nie zapiętych pasów i automatycznego podnoszenia szyb też nie mam, ale myślałem że tak ma być :)
A czy na pewno jest podnoszenie jednym klikiem?? U mnie w przycisku czegoś takiego chyba nie ma.


SilverAG

  • Gość
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2017, 17:31:56 pm »
Szyby trzeba zaprogramować. W instrukcji powinna być procedura.

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 15, 2017, 20:03:13 pm »
Programuje się jak w każdym aucie ,na max do dołu i klikasz 3 razy aż usłyszysz z dzwi dźwięk kliknięcia i to samo do góry i każda z szyb osobno. Później powinno działać też otwieranie i zamykanie z pilota.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Nie działa podnoszenie kierownicy, dźwięk zapięcia pasów i spryskiwacze reflekt.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2017, 21:15:23 pm »
Mi w Jagu dzialala procedura - góra caly czas trzymam i jak dojdzid 5 sek jeszcze trzymam i w dół to samo. Wszystkie szyby wtedy lapaly funkcje pojedynczego klikniecia
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8