Autor Wątek: S-type 2005 Bluetooth  (Przeczytany 2179 razy)

Magic

  • Gość
S-type 2005 Bluetooth
« dnia: Marzec 26, 2017, 12:34:24 pm »
Witam
Mam problem z bluetoothem. Telefon łączy się bez problemu ale Jaguar nie wykrywa telefonu. Nie mam telefonu słuchawkowego. Na angielskich forach piszą, że jeżeli jest napisane phone not fitted , to też nie ma bluetootha. Nie mogę się zgodzić, bo wszystkie telefony wykrywają mi Jaguara. Jest sat-navi touch ale nie mogę znaleźć jak włączyć w Jaguarze parowanie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2017, 13:29:49 pm wysłana przez Magic »

Magic

  • Gość
Odp: S-type 2005 Bluetooth
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2017, 13:58:09 pm »
Myślałem, że mam zbyt nowy telefon na ten system, ale sprawdziłem po VIN number na stronie Jaguara, pokazuje, że mam wszystko ok, próbowałem sparować z kompatybilnym telefonem Nokia E52. Telefon łączy bez problemu, auto- You have not phone system fitted.

Offline rafeo

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 70
  • S-Type 2,7 D
Odp: S-type 2005 Bluetooth
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2017, 06:19:09 am »
witam, ja miałem SONY XPERIA Z5 która się łączyła, musisz wpisać kod do navi aby sparować telefon, chyba że jest inny przypadek że miał ktoś już sparowany i nie rozparował a Ty nie możesz sparować drugiego, najpierw musisz wpisać inny kod aby tamten telefon się rozparował (auto musi zapomnieć tamten poprzedni, może mieć sparowany tylko jeden telefon), nie podam już Tobie tych kodów bo pojechały z autem (sprzedałem go) ale tutaj na forum na pewno znajdziesz, powodzonka

Offline Zdrapciooh

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 440
  • S-Type 2004 2.7 Diesel Sport
Odp: S-type 2005 Bluetooth
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2017, 14:08:00 pm »
Kiedyś drążyłem temat i z tego co pamiętam, to do obsługi  bluetooth trzeba mieć moduł telefonu "phone module. Sama słuchawka telefonu nie jest koniecznością, ale moduł musi być.
Jest: XF 2015 2.0t Luxury
Był: S-Type 2.7d Sport

Magic

  • Gość
Odp: S-type 2005 Bluetooth
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2017, 21:43:52 pm »
Dzieki za odpowiedzi. Po podlaczeniu do komputera, mechanik znalazl audio error, prawdopodobnie cos nie tak z modulem bluetooth.
W tym problem ze nie pozwala mi wbic zadnych kodow. Od razu wyswietla phone not fitted, chociaz telefon bez problemow uwierzytelnia auto.