Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xj40 4.0 92r sovereign

<< < (3/4) > >>

Demo:
Ja osobiscie go odradzam bo w glownej mierze to anglik, wycieraczka nie po tej stronie a poza tym spojrz na drewno na drzwiach a spojrz na drewno na desce rozdzielczej, brak inkrustacji czyli tego obramowania/paseczkow, kazdy Sovereign mial inkrustacje i na drzwiach i na deske rozdzielczej a ten jej nie ma wiec na bank przekladka. Mozliwe rowniez ze byl bity bo hokej od zderzaka z przodu na dole powinien byc w tym roczniku z halogenami a tu go nie ma. Jest to rok 1993 a nie 92 ale juz o detalach nie bede pisal bo dla mnie osobiscie to auto wyklucza fakt ze jest ono przekladancem. Na zdjeciach wyglada nawet niezle i gdyby nie ten fakt to bylaby dobra baza do dalszych udoskonalen, oczywiscie jesli wszystko by w nim dzialalo i nie bylby zgnity.
I jest dokladnie tak jak napisal kolega pablo, szukajac xj40 to tak minimum 15tysi trzeba szykowac ale nawet jak kupisz za 25 to i tak bedzie trzeba w niego wlozyc co nieco. Ja swojego kupilem zadbanego a i tak wydalem worek pieniedzy zeby go ciagle udoskonalac, poprawiac itd. Takze zycze Ci powodzenia w poszukiwaniach ! i wrzucaj wszystko co Cie zainteresuje na forum, napewno Ci doradzimy, trzymam kciuki  :-super 

WolbromskiJag:
Dzięki za rady, i spostrzeżenia. Piękny jest i tu jest ból że mnie do niego ciągnie, myśle że na miejscu okaże się czy to przerobiona wersja z WB,  Vin w tym modelu znajdę na podszybiu i na prawym nadkolu? Jadę go zobaczyć, teraz wiem na co dokładniej zwrócić uwagę, gdzie doszukiwać się jakiś usterek,  wydaje mi się że jezeli był bity to nie ma szans żebym tego nie wyłapał, to są rzeczy które można zobaczyć przy kupnie, najbardziej obawiam się tego co silnik, sprzęgło, i skrzynia ma w sobie do ukrycia. Wrócę do tematu gdy go obejrzę, dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

pablo21:
Powodzenia. Teraz jest w cenie 13.900  :-W
Napisałem Ci też wiadomość na priw.  :-W

Demo:
To ja jeszcze dodam od siebie ze to wnetrze ma po lifcie czyli od 93 w teorii ale dzisiaj ogladalem zdjecia xj40 w oryginalnym stanie z 92 i tez mial wnetrze po lifcie a to dlatego ze byl z koncowki roku czyli z listopada 92r.
Reasumujac jesli ten byl wyprodukowany po 10 miesiacu 92r to bedzie dobrze. Sterowanie klimatyzacja tez ma to po lifcie.

pablo21:
 :-clap

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej